Kościan: Uczennice pobiły się przed szkołą. O chłopaka

Najpierw była ostra wymiana zdań z wulgaryzmami i kilkoma uderzeniami w głowę. A po lekcjach rozegrała się już prawdziwa bójka między dwoma dziewczynami. Podobno poszło o chłopaka.

Do zdarzenia doszło przed Zespołem Szkół im. F. Ratajczaka w Kościanie. Jak widać na filmiku, grupa uczniów siedziała na murku przed szkołą i w pewnym momencie dwie z dziewczyn zaczynają się ostro kłócić, a jedna druga kilkakrotnie uderza w głowę. Uderzona nie reaguje, ale po prostu odchodzi. Nie reagują też inni uczniowie będący świadkami tej sytuacji, z wyjątkiem jednej z dziewcząt.

Pod koniec filmiku widać już prawdziwą bójkę dwóch dziewczyn przy szkole, prawdopodobnie już po lekcjach.

Film opublikowało wczoraj Radio Elka, ale w sieci krążył od 15 października, jak twierdzą dziennikarze radia. Kiedy miała miejsce sama bójka – nie wiadomo. Dyrekcja szkoły przyznała, że wie o sprawie, ale nie będzie jej komentować, z wyjątkiem zapewnienia, że zostały podjęte odpowiednie kroki wobec uczestników bójki. Wśród tych kroków znalazła się też współpraca z policją – funkcjonariusze przyjdą do szkoły i przeprowadzą z uczniami profilaktyczne lekcje o agresji.

Źródło: Radio Elka