Konkurs dla muzyków. Zagrają na Jarmarku Świątecznym na MTP!

Poznański Jarmark Świąteczny 2022 MTP fot. Sławek Wąchała

Konkurs “Muzyka na Jarmarku” to propozycja dla muzyków i całych zespołów tworzących w dowolnych gatunkach muzycznych. Wybrane zespoły wystąpią na scenie Poznańskiego Jarmarku Świątecznego, a zwycięzca otrzyma nagrodę pieniężną – wystarczy wysłać zgłoszenie.

Pierwszy Poznański Jarmark Świąteczny na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbył się w 2022 roku.
“Od samego dnia otwarcia wydarzenie podbiło serca mieszkańców Poznania i przyjezdnych, którzy tłumnie odwiedzali świąteczne miasteczko na placu Powszechnej Wystawy Krajowej” – informuje Grupa MTP. – “Przez cały okres trwania jarmarku odwiedziło go ponad 100 000 gości. Ruszyły przygotowania do kolejnej edycji wydarzenia, a wraz z nią ciekawa propozycja dla artystów muzycznych”.

Ta ciekawa propozycja to konkurs “Muzyka na Jarmarku”. Grupa MTP zaprasza zespoły muzyczne oraz artystów solo bez względu na rodzaj muzyki, jaki uprawiają, do wzięcia udziału w nowym konkursie “Muzyka na Jarmarku”.

“W ramach konkursowej rekrutacji wyłonionych zostanie co najmniej 10 zespołów/artystów, którzy wystąpią na świątecznej scenie” – informuje spółka. – “Jury konkursu 17 grudnia ogłosi zwycięzcę, który zagra swój finałowy koncert”.

Zainteresowani udziałem w konkursie powinni przesłać swoje zgłoszenie do 20 października – kontakt i zasady konkursu znajdują się w regulaminie na stronie internetowej jarmarku.

Źródło: UMP

Podziel się: