ukradziony telewizor fot. policja

Konin: Ukradł dwa 42-calowe telewizory. Wywiózł je… wózkiem sklepowym

26-letni mieszkaniec Konina, chciał szybko się wzbogacić – i wywiózł z Carrefoura wózkiem sklepowym dwa 42 calowe telewizory. Niestety, kradzież się nie powiodła: najpierw złodzieja nagrały kamery, a później rozpoznał dzielnicowy…

Do kradzieży doszło 09 marca tuż po godzinie 20.00 w sklepie Carrefour w Koninie. Wartość skradzionych telewizorów została wyceniona na 2678 zł. Ochrona sklepu zabezpieczyła nagranie monitoringu i przekazała je policji. Jedną z oglądających osób był dzielnicowy z tego rejonu i to on, po przejrzeniu monitoringu, rozpoznał 26-latka.

Wspólnie z dwoma dzielnicowymi ustalili adres zamieszkania mężczyzny. Sprawca zdziwił się, gdy do jego drzwi zapukali policjanci. W trakcie przeszukania w mieszkaniu udało się odnaleźć dwa telewizory, które zostały zabezpieczone. Sprawca wraz ze skradzionym sprzętem został przewieziony do KMP w Koninie.

26-latek usłyszał zarzut dokonania kradzieży, lecz się do niego nie przyznał. Decyzja prokuratora został zwolniony i będzie odpowiadał przed sądem z wolnej stopy.

KMP Konin, el

2
Dodaj komentarz

avatar
Iksor
Iksor

“NIESTETY, kradzież się nie powiodła”. A ja myślę, że NA SZCZĘŚCIE kradzież się nie powiodła 🙂

Stefan
Stefan

Ochrona nie widziała i obsługa że wyjeżdża z 2 telewizorami moim zdaniem to siema musiał ktoś mu pomagać