Koncert na Scenie nad Rusałką w Poznaniu przełożony. Wszystko z powodu pogody

Scena nad Rusałką fot. Scena nad Rusałką

“Niestety, warunki pogodowe zmusiły nas do przełożenia koncertu” – poinformowała 15 czerwca Scena nad Rusałką, na swoim profilu społecznościowym. Wieczorem mieli wystąpić Franek Warzywa & Młody B oraz IKARVS, ale koncert został przełożony na 14 lipca.

“Co chwilę pada, więc dbając o bezpieczeństwo artystów na scenie i wszystkich, którzy nie przyszliby ze względu na deszcz, zdecydowaliśmy wspólnie zmienić termin” – poinformowała Scena nad Rusałką na swoim profilu na Facebooku. Na dowód opublikowała zdjęcie pokaźnych kałuż przed sceną, które uniemożliwiłyby zabawę publiczności. Dodatkowym argumentem był fakt, że na wieczór synoptycy zapowiadają kolejne opady deszczu…

Przypomnijmy, że 15 czerwca mieli wystąpić o 19.30 Franek Warzywa & Młody B. Franek Warzywa to internetowy influencer, którego główną przestrzenią komunikacji są media społecznościowe takie jak TikTok, YouTube, Instagram i Spotify. Za muzykę tego duetu odpowiada Młody B: tajemniczy producent i multiinstrumentalista z jazzowym wykształceniem i zajawką ornitologiczną.

O godzinie 21.00 miał wystąpić IKARVS – duet z Warszawy tworzący muzykę elektroniczną z wokalem, łączącą klimat mrocznego disco z latynoskimi i afrykańskimi rytmami.

Koncert został przeniesiony na 14 lipca, a następny, planowy koncert na Scenie nad Rusałka odbędzie się 29 czerwca. Zagrają wówczas Panilas i Searching for Management.

Podziel się: