Koncert charytatywny “Jednym Głosem z Wolną Ukrainą” w Poznaniu. Kto wystąpi?

fot. Depositphotos (zdjęcie ilustracyjne)

“Jednym Głosem z Wolną Ukrainą” – taki tytuł nosi koncert charytatywny, który odbędzie się 5 czerwca w Auli UAM. Nie ma na niego biletów – bezpośrednio przed koncertem będzie można za podarowana dowolną kwotę otrzymać “cegiełki” uprawniające do wejścia.

Koncert jest zwieńczeniem akcji charytatywnej, organizowanej przez studentki i studentów Koła Naukowego Polityki Ekonomicznej i Społecznej, Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM i społeczność akademicką, z której dochód jest przeznaczony dla dla osieroconych i cierpiących dzieci przebywających na terenach Ukrainy objętych wojną. Zgromadzone środki zostaną przekazane w porozumieniu i we współpracy z organizacją The Ukrainian Charity Alliance.

Podczas koncertu będą się odbywały licytacje, a do wejścia uprawniają “cegiełki”, dostępne na miejscu, przed rozpoczęciem koncertu.
“Liczy się gest, dlatego każda podarowana kwota skutkuje otrzymaniem cegiełki” – informują organizatorzy koncertu. – “Wraz z ukraińskimi przyjaciółmi liczymy na otwarte serca i darowizny do puszek”.

Koncert rozpocznie się o godz. 18.30, a wystąpią na nim między innymi: Wanda Kwietniewska (Wanda i Banda), Czesław Mozil, Stanisław Soyka, Maja Koman, Runforrest, Swiernalis, Chór Pogłosy, Szymon Siwierski, Arek Kłusowski, Octopus Garden, Irina Tsymbal, Oksana Tsymbal oraz Lesia Lishchenko.

Podziel się: