Kolizja na S5. Samochód uderzył w barierki

kolizja Łabiszynek fot. KP PSP Gniezno

Kierowca samochodu osobowego stracił panowanie nad pojazdem na trasie S5 w Łabiszynku i uderzył w barierę energochłonną. Samochodem podróżowała tylko jedna osoba, która nie odniosła poważnych obrażeń.

Do zdarzenia drogowego doszło 12 lipca. Służby otrzymały informację o zdarzeniu o godzinie 9.04, jak informuje Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Gnieźnie.
“Na miejsce zdarzenia zadysponowano jeden zastęp z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Gnieźnie oraz jeden zastęp z OSP w Modliszewie” – informuje KP PSP w Gnieźnie. – “Po przybyciu na miejsce zdarzenia zastano samochód osobowy po zderzeniu z barierą energochłonną. Uszkodzonym pojazdem podróżował tylko kierowca, który informował strażaków, że nic mu się nie stało i nie potrzebuje pomocy medycznej”.

Działania Straży Pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i neutralizacji płynów eksploatacyjnych, które wyciekły z uszkodzonego pojazdu. W czasie prowadzonych działań ruch odbywał się z utrudnieniami, a okoliczności zdarzenia ustala policja.

 

Podziel się: