Reklama

Kolejny transfer Lecha – Dioni Villalba podpisze umowę na dwa lata

Napastnik Dioni Villalba będzie kolejnym piłkarzem, który wzmocni poznańskiego Lecha. Zawodnik dotychczas występujący w Fuenlabrady zwiąże się z poznańskim klubem na dwa lata.

Villalbe skauci Lecha wypatrzyli w trzeciej lidze hiszpańskiej. 28-letni napastnik ma za sobą dwa bardzo dobre sezony w barwach Fuenlabrady (24 i 21 bramek). Włodarze Kolejorza prawdopodobnie mają nadzieję, że Hiszpan pokaże się z równie dobrej strony na polskich boiskach jak gwiazda poprzedniego sezonu Carlitos.

Villalba podobnie jak zawodnik Legii świetnie się czuje w grze kombinacyjnej. Dotychczas grał najczęściej jako osamotniony napastnik i w takim ustawieniu czuje się najlepiej.

Hiszpan podpisze kontrakt z Lechem na dwa lata (pozostały do wykonania testy medyczne). Poznaniacy musieli za niego pewnie zapłacić kilkaset tysięcy euro.

To kolejne wzmocnienie Lecha z półwyspu iberyjskiego. Wcześniej szeregi Lecha z tamtych stron zasili Pedro Tiba i Joao Amaral.

data-matched-content-rows-num="8,4" data-matched-content-columns-num="1,4" data-matched-content-ui-type="image_stacked,image_stacked"

Dodaj komentarz

avatar