Kolejny transfer Lecha. “Chcę pomóc zespołowi zdobyć wszystkie możliwe trofea”

fot. Przemysław Szyszka / lechpoznan.pl

Dino Hotić został najnowszym wzmocnieniem “Kolejorza”. Bośniacki pomocnik związał się z Lechem kontraktem do końca czerwca 2023 roku.

Nowy piłkarz od wtorku przechodził teksty medyczne i już zaliczył jeden trening z resztą zespołu. Hotić wcześniej występował w Cercle Brugge i NK Maribor. W swoim dorobku ma pięć tytułów mistrza Słowenii oraz puchar Słowenii.

– Moimi mocnymi stronami są z pewnością lewa noga oraz dobry przegląd pola. Na boisku postaram się pokazać z jak najlepszej strony. Wiem, że Lech Poznań to duży klub. Jestem bardzo szczęśliwy, że mogę do niego dołączyć, chcę pomóc zespołowi zdobyć wszystkie możliwe trofea – skomentował transfer Hotić.

– Przychodzi do nas kolejny zawodnik przygotowany do podjęcia rywalizacji z naszymi skrzydłowymi. Jest to piłkarz, który ma doskonale ułożoną lewą nogę, świetnie wykonuje stałe fragmenty gry, dobrze gra na małej przestrzeni. Dino piłkarzem idealnie pasującym do naszego sposobu grania – dodaje Tomasz Rząsa, dyrektor sportowy Lecha Poznań.

Jest to kolejny transfer do poznańskiego Lecha w tym okienku transferowym. Wczoraj klub poinformował o ściągnięciu Ali Gholizadeha. Wcześniej klub wzmocnił Miha Blažič.

Źródło: mat. pras.

Podziel się: