Kolejne połączenie lotnicze z Ławicy. Tym razem do Lwowa!

Ryanair
Z poznańskiego lotniska Ławica będziemy mogli polecieć w kolejnym kierunku. Przewoźnik Ryanair zdecydował się na uruchomienie połączenia do Lwowa.

Połącznie Poznań – Lwów funkcjonowało przez moment w przeszłości i było obsługiwane przez samoloty LOT. Narodowy przewoźnik zdecydował się jednak z trasy zrezygnować. Ryanair najwidoczniej ciągle widzi w niej potencjał. Loty będą się odbywały dwa razy w tygodniu – w środy oraz niedziele i mają trwać ponad godzinę.

Już jest w systemie dobra nowina od Ryanair❗️Od sezonu 2020 będzie ponownie Lwów z POZ❗️Loty dwa razy w tygodniu (środy i niedziele).Bilety już do kupienia na www.ryanair.comLatamy z Poznania!

Opublikowany przez Port Lotniczy Poznań-Ławica im. Henryka Wieniawskiego Piątek, 20 grudnia 2019

Bilety na loty można już kupić na stronie ryanair.com. Warto przypomnieć, że przewoźnik mocno polubił Poznań w ostatnim czasie. Jest to kolejna informacja o nowych połączeniach z poznańskiej Ławicy, które irlandzki przewoźnik będzie obsługiwać.

Oprócz Lwowa Ryanair zamierza obsługiwać w przyszłym sezonie też kilka nowych kierunków, m.in.: Barcelonę (Hiszpania), Podgoricę (Czarnogóra) i Pafos (Grecja).

Podziel się: