Kolejne lokale do wynajmu w Poznaniu. „Z myślą o przedsiębiorcach, którzy chcą podjąć nowe inicjatywy”

Świt, lokal na aukcję fot. ZKZL

Kto chciałby wynająć lokal jeszcze przed świętami – będzie miał taką szansę. Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych zaprasza 20 grudnia o godzinie 12.00 na aukcję lokali użytkowych. Do wyboru będzie ich 13 w różnych częściach miasta.

Termin aukcji został wybrany nieprzypadkowo – bo koniec roku jest dla wielu osób punktem zwrotnym, kończącym jakiś czas w ich życiu.
– Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych w tym wyjątkowym czasie ogłosił aukcję najmu lokali użytkowych z myślą o przedsiębiorcach, którzy chcą wraz z 2023 rokiem podjąć nowe inicjatywy lub zmienić dotychczasowe działania w biznesie – wyjaśnia Łukasz Kubiak, rzecznik prasowy ZKZL.

Do wylicytowania tym razem będzie 13 lokali użytkowych – mocno zróżnicowanych tak pod względem wielkości, jak i lokalizacji.
– Najmniejszy z nich ma 23 metry kwadratowe, a największy 152 metry kwadratowe – mówi rzecznik. – Szeroka gama pozwala przedsiębiorcom dopasować lokal pod kątem prowadzonej działalności, jak i możliwości finansowych. Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych zadbał o atrakcyjne lokalizacje. Ciekawostką będzie lokal mieszczący się na Dworcu Autobusowym Poznań Główny. Nie brakuje też lokali w okolicach Starego Rynku, jak ul. Półwiejska czy ul. Ślusarska. Wylicytować można również przestrzenie znajdujące się na ul. Opolskiej, ul. Nadolnik czy ul. Berwińskiego, czyli miejscach oddalonych od ścisłego centrum Poznania. Warto dodać, że lokale można wcześniej obejrzeć po uprzednim kontakcie z administratorem.

Aukcja najmu lokali użytkowych rozpocznie się 20 grudnia o godzinie 12.00, a warunkiem uczestnictwa jest jak zawsze konieczność rejestracji na stronie aukcji i wpłata wadium określonego indywidualnie do każdego lokalu do dnia 19 grudnia 2022 r. Więcej informacji, w tym także wszystkie oferty ze zdjęciami oraz regulamin aukcji – można znaleźć na stronie aukcji i na stronie ZKZL.

Podziel się:

Ostatnio dodane: