Kolejne lokale do wynajmu od miasta. ZKZL zaprasza na aukcję

lokal na aukcję Chociszewskiego 41 fot. ZKZL

Siedem miejskich lokali w różnych lokalizacjach będzie można wylicytować na pierwszej w tym roku aukcji najmu lokali użytkowych, którą organizuje ZKZL. Aukcja rozpocznie się 28 marca o 12.00.

– Dla przedsiębiorców przygotowano 7 lokali użytkowych, które ponownie zróżnicowane są pod kątem powierzchni – wyjaśnia Łukasz Kubiak, rzecznik prasowy Zarządu Komunalnych Zasobów Lokalowych. – Najmniejszy z nich ma 29 metrów kwadratowych, a największy 87 metrów kwadratowych. Tak przygotowana oferta pozwala przedsiębiorcom dopasować lokal do potrzeb prowadzonej działalności i możliwości finansowych potencjalnego najemcy.

Lokale znajdują się w różnych miejscach Poznania: między innymi przy ul. Dąbrowskiego czy ul. Chociszewskiego, jest również lokal przy ul. Bukowskiej 11, który dostosowany jest prowadzenia działalności gastronomicznej.

Warunkiem uczestnictwa w aukcji jest rejestracja na stronie „aukcjelokali” i wpłata wadium określonego indywidualnie dla każdego lokalu. Zainteresowani przedsiębiorcy mają na to czas do 27 marca 2023 r. Wszystkie oferty wraz ze zdjęciami oraz regulamin aukcji znajdują się na stronie internetowej aukcji, a każdy, kto będzie chciał je obejrzeć, może to zrobić po umówieniu się przez stronę z administratorem.

Podziel się:

Ostatnio dodane: