Sprawdzanie zgód TCF
wtorek, 1 lipca, 2025

Kobieta wypadła z balkonu na drugim piętrze. Ma poważne obrażenia ciała

26-letnia kobieta wypadła z balkonu bloku na jednym z gostyńskich osiedli. Ma poważne obrażenia ciała. Jak ustaliła policja – była pijana.

Do wypadku doszło 18 lipca około godziny 15.00, jak informuje portal „gostyn24”. Kobieta spadła z drugiego piętra na taras znajdujący się przed blokiem, a wykonany z kostki brukowej. Odniosła poważne obrażenia – ma między innymi uraz miednicy, jak stwierdzili lekarze szpitala, do którego przywieziono 26-latkę.

Sprawą zajęli się funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Gostyniu – jak powiedziała portalowi podkom. Monika Curyk, oficer prasowa KPP w Gostyniu, 26-latka była kompletnie pijana. Miała 2,7 promila alkoholu w organizmie. Policjanci ustalają pozostałe okoliczności zdarzenia.

Obserwuj nas w Google News!

Nie przegap najnowszych artykułów i wiadomości. Dołącz do naszych czytelników w Google News.

Obserwuj nas w Google News

Masz dla nas ważną informację?

Zauważyłeś problem w mieście? Masz ciekawe zdjęcie, historię lub chcesz zgłosić sprawę wymagającą uwagi? Napisz do naszej redakcji i pomóż nam informować lokalną społeczność!

Skontaktuj się z nami
Strona głównaWielkopolskaGostyńKobieta wypadła z balkonu na drugim piętrze. Ma poważne obrażenia ciała