88-letnia kobieta została potrącona przez autobus komunikacji miejskiej na oznakowanym przejściu dla pieszych u zbiegu ulic Legionów i Staszica w Kaliszu. Kobietę wyciągnęli świadkowie zdarzenia, odniosła obrażenia i karetka zabrała ją do szpitala.
Do groźnie wyglądającego wypadku doszło 29 września kilka minut po godzinie 9.00 rano. Jak podaje portal „kalisz24 INFO” najszybciej zareagowali świadkowie wypadku i to oni wyciągnęli seniorkę spod autobusu. Kobieta odniosła obrażenia i została zabrana do szpitala. Okoliczności i przyczyny wypadku badają policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego z Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu.