Koalicja Prawo do Miasta przedstawiła swoich kandydatów w wyborach

Koalicja Prawo do Miasta przedstawiła swoich kandydatów do rady miasta oraz kandydatkę na urząd Prezydenta Poznania.

Dorota Bonk – Hammermeister, Bożena Mikołajczak, Krzysztof Bartosiak, Tomasz Wierzbicki, Andrzej Białas i obecny zastępca Prezydenta Poznania Maciej Wudarski – to oni otrzymali najwyższe pozycje w wyborach do Rady Miasta i w założeniu mają poprowadzić Koalicję do dobrego wyniku.

Jednocześnie startująca z okręgu 1 Dorota Bonk – Hammermeister jest kandydatem na urząd Prezydenta Poznania.

Pełna lista kandydatów:

Okręg 1 (Jeżyce / Łazarz / Wilda)

  1. Dorota Bonk – Hammermeister
  2. Arkadiusz Kluk
  3. Aleksandra Sołtysiak – Łuczak
  4. Andrzej Janowski
  5. Dorota Łodziak
  6. Filip Schmidt
  7. Magdalena Garczarczyk

Okręg 2 (Winogrady / Sołacz / Wola / Winiary)

  1. Bożena Mikołajczak
  2. Witold Kobyłka
  3. Anna Szczęśniak
  4. Jakub Maćkowiak
  5. Krystyna Żuk – Bąkowska
  6. Andrzej Kończal
  7. Renata Boguszyńska – Baranek

Okręg 3 (Antoninek – Zieliniec – Kobylepole / Chartowo / Główna / Ostrów Tumski – Śródka – Zawady – Komandoria / Szczepankowo – Spławie – Krzesinki / Warszawskie – Pomet – Maltańskie / Stare Miasto)

  1. Krzysztof Bartosiak
  2. Maria Sokolnicka – Guzek
  3. Jacek Maleszka
  4. Alicja Wilak
  5. Karina Kozanecka – Łabędzka
  6. Kornelia Piotrowska
  7. Bogumiła Hnatyk
  8. Ryszard Musielak

Okręg 4 (Głuszyna / Krzesiny – Pokrzywno – Garaszewo / Rataje / Starołęka – Minikowo – Marlewo / Świerczewo / Zielony Dębiec / Żegrze)

  1. Tomasz Wierzbicki
  2. Mateusz Hoppe
  3. Karolina Wróblewska
  4. Marcin Kasprowicz
  5. Mateusz Kopeć
  6. Katarzyna Cieślewicz – Galas
  7. Michał Mięsiak
  8. Agnieszka Andrzejewska

Okręg 5 (Fabianowo – Kotowo / Górczyn / Ławica / os. Kwiatowe / Grunwald Północ / Junikowo / Grunwald Południe / Ogrody / Stary Grunwald)

  1. Andrzej Białas
  2. Lech Mergler
  3. Kazimiera Matysiak
  4. Małgorzata Krokowska – Paluszak
  5. Marek Nowak
  6. Barbara Jankowska
  7. Ewa Stańska – Bugaj
  8. Łukasz Senger

Okręg 6 (os. Jana III Sobieskiego i Marysieńki / Kiekrz / Krzyżowniki – Smochowice / Morasko – Radojewo / Naramowice / Podolany / Piątkowo / Strzeszyn / Umultowo)

  1. Maciej Wudarski
  2. Paweł Sowa
  3. Dominika Zenka – Podlaszewska
  4. Marcin Kowalczyk
  5. Eleonora Mikołajczyk – Winiarska
  6. Grażyna Dudzińska
  7. Maria Najewska
  8. Paweł Głogowski
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze