Kępno: Dwóch kierowców na podwójnym gazie i z białym proszkiem

policja fot. KWP
W miniony weekend na drogach powiatu kępińskiego policjanci zatrzymali dwie osoby, które kierowały pojazdami pod wpływem alkoholu – i nie tylko. Za popełnione czyny odpowiedzą przed sądem.

22 grudnia policjanci wydziału ruchu drogowego zatrzymali do kontroli pojazd marki Ford. Jak się okazało podczas kontroli, 36-letni obywatel Gruzji kierował samochodem mając prawie 2 promile alkoholu. Mężczyzna posiadał też przy sobie woreczek z zawartością białego proszku. Mężczyzna został zatrzymany. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Kępnie.

W tym samym dniu po godzinie 17 policjanci ogniwa patrolowo-interwencyjnego zatrzymali do kontroli pojazd marki fiat cinquecento, którym kierował 20 letni mieszkaniec województwa opolskiego. W tym przypadku również kierujący był pod wpływem alkoholu, wynik badania wskazał prawie 2 promile. Przy mężczyźnie znaleziono też słoik z zawartością białego proszku oraz woreczek strunowy z zawartością zielonego suszu. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Kępnie.

KPP Kępno, el

Podziel się:

Ostatnio dodane: