Kalisz: Syn posła zatrzymany za posiadanie narkotyków

23-letni Jan W. został zatrzymany przez policję w Warszawie i podczas legitymowania okazało się, że ma przy sobie dwie torebki foliowe – w jednej był susz roślinny, w drugiej biały proszek.

Badanie narkotesterem wykazało, że była to marihuana oraz amfetamina.

Jak podaje interia.pl, Jan W. to syn posła Mariusza Witczaka z Koalicji Obywatelskiej z Kalisza. Został zatrzymany w czwartek, w Wilanowie. Postawiono mu zarzut posiadania środków odurzających, a on przyznał się do winy. Wyjaśnił, że posiadał je jednak wyłącznie na własny użytek.

Dochodzenie w tej sprawie prowadzi Komenda Rejonowa Policji Warszawa II pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Warszawa Mokotów w Warszawie.

el

7
Dodaj komentarz

avatar
Grażyna Radziul
Grażyna Radziul

“Na własne potrzeby”. Pewnie tak, bo na czyje?

Barbara Bartnikiewicz
Barbara Bartnikiewicz

Gdyby był synem posła z PiS-u to by nikt nic nie wiedział

Stary Rak
Stary Rak

To wersja pislicji. Nie wiadomo czy nie stosują takich samych bandyckich metod jak świnie z cba. Mogli podrzucić i wymusić przyznanie się.

Filip Wrzyszcz
Filip Wrzyszcz

Mi by było wstyd pisać artykuł z takiej pierdoły a co dopiero go zamieszczać na portalu miasta…. Chyba, że artykuł by był wówczas krytyką chorego prawa, chorej polityki narkotykowej która tylko szkodzi. Kurde, łapać kogoś za 2 g i to rozdmuchiwać. Normalnie brawo, świat jest lepszy nagle ?

Maria Pawelka
Maria Pawelka

Co można ojciec za syna . Bzdury piszą