Bezpieczna kobieta 1 fot. policja Kalisz

Kalisz: Ruszyły zapisy do programu “Bezpieczna kobieta”

Po raz dziesiąty już kaliscy policjanci zapraszają wszystkie kaliszanki na szkolenie, które pozwoli im skutecznie sobie radzić w warunkach bezpośredniego zagrożenia. Szkolenie jest bezpłatne i przeznaczone dla wszystkich pełnoletnich pań.

Głównym celem programu jest zwiększenie poczucia bezpieczeństwa, przekazanie praktycznej wiedzy oraz wskazanie wzorców postępowania w sytuacjach bezpośredniego zagrożenia. Wszystkie chętne panie mogą zgłosić się osobiście do sekretariatu Wydziału Nauk Społecznych i Humanistycznych PWSZ w Kaliszu i wypełnić kartę zgłoszenia. Formularze zgłoszeń do programu „Bezpieczna Kobieta” dostępne są również na stronach internetowych Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu oraz Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Kaliszu.

Szczegółowe informacje dotyczące programu „Bezpieczna Kobieta” można uzyskać w sekretariacie Wydziału Nauk Społecznych i Humanistycznych PWSZ w Kaliszu pod nr telefonu 62 76-79-527

Przedsięwzięcie objęli patronatem honorowym: Komendant Miejski Policji w Kaliszu insp. Dariusz Bieniek, Rektor PWSZ w Kaliszu dr hab. n. med. Andrzej Wojtyła oraz Przewodniczący Zarządu Głównego NSZZFiPW w Warszawie Czesław Tuła. Organizatorem przedsięwzięcia jest Komenda Miejska Policji w Kaliszu, Organizacja Terenowa NSZZFiPW przy Areszcie Śledczym w Ostrowie Wlkp. oraz Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Prezydenta Stanisława Wojciechowskiego w Kaliszu.

KMP Kalisz, el

0 0 votes
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze