Juwenaliowy pochód przeszedł przez Poznań (ZDJĘCIA)

Juwenalia 2023 fot. S. Wąchała

Pochód pod wodzą Shreka, który przeszedł przez Wildę do parku Jana Pawła II i scena, na której wystąpi między innymi Oki, Krzysztof Zalewski i Vito Bambino. W Poznaniu 18 maja rozpoczęły się juwenalia, które potrwają do 20 maja.

Tradycyjnie już impreza rozpoczęła się pochodem ze stadionu AWF, gdzie został odtańczony polonez, do parku Jana Pawła II, właściwego miejsca imprezy. Tam już na uczestników: Shreka, kilku Fion, smoka, piratów z Karaibów, szturmowców z Gwiezdnych Wojen i wielu innych, czekały food trucki, strefa animacji i spotkań oraz scena, na której będą się odbywały koncerty.

Jako pierwszy wystąpił lubelski raper Oki, gwiazda tegorocznych juwenaliów, a 18 maja wystąpili jeszcze Bober oraz Szygenda x Eddie Block. 19 maja wystąpi druga gwiazda juwenaliów, czyli Krzysztof Zalewski, a oprócz niego Lor, Bartas Szymoniak i Vito Bambino. 20 maja na scenie pojawią się Guzior, Shellerini, Rookie Polish Jesus oraz Kinny Zimmer.

Juwenalia odbędą się po czterech latach przerwy i cieszą ogromnym powodzeniem – bilety z pierwszej i drugiej tury koncertowej rozeszły się jak świeże bułki…

Podziel się:

Ostatnio dodane: