Joanna Jaśkowiak fot. Karolina Adamska

Joanna Jaśkowiak zostanie “Poznanianką Roku”?

Joanna Jaśkowiak ma szansę zostać “Poznanianką Roku”. Miasto organizuje plebiscyt drugi raz. Nominowanych zostało dziesięć kandydatek.

Jak można przeczytać na oficjalnej stronie miasta “plebiscyt ma docenić poznanianki – kobiety, które swoją postawą i zaangażowaniem oraz aktywnością w sferze publicznej przyczyniają się do rozwoju Poznania i budują jego pozytywny wizerunek.”

Na zdobycie tytuły szansę ma dziesięć kandydatek, które wybrała Kapituła konkursu (w jej skład wchodzą przedstawiciele organizacji pozarządowych, mediów, seniorów i urzędu miasta) ze zgłoszeń nadesłanych przez organizacje pozarządowe.

– Zgłoszone poznanianki pracują na rzecz Poznania, promują otwartość, tolerancję, równouprawnienie i wartości demokratyczne, działają na rzecz kobiet i społeczeństwa obywatelskiego oraz są wybitnymi specjalistkami w swojej dziedzinie – czytamy na stronie urzędu miasta.

Lista kandydatek walczących o tytuł “Poznanianki Roku”
  • Kandydatka nr 1 to Barbara Sadowska
  • Kandydatka nr 2 to Lucyna Winkel-Sobczak
  • Kandydatką nr 3 jest s. Cecylia Śmiech
  • Kandydatka nr 4 to Joanna Jaśkowiak
  • Kandydatką nr 5 jest Wioletta Bogusz
  • Kandydatka nr 6 to Aleksandra Orchowska
  • Kandydatką nr 7 jest Barbara Górecka
  • Kandydatka nr 8 to Violetta Ratajczak
  • Kandydatka nr 9 to Anna Janiak
  • Kandydatką nr 10 jest Jana Shostak 

Głosowanie rozpoczęło się 28 października i potrwa do 15 listopada. Krótkie informacje na temat każdej z kandydatek oraz szczegółową instrukcję głosowania można znaleźć tutaj.

UMP / nn

19
Dodaj komentarz

avatar
Elzbieta Grzegorz Lewinscy
Elzbieta Grzegorz Lewinscy

Za co ?

Hanna Kędzierska
Hanna Kędzierska

Takie czasy w których nagradza się za chamstwo i arogancję. Chciałabym wiedzieć w jaki sposób ta kobieta przysłużyła się Poznaniowi? Co takiego zrobiła poza ujadaniem na Pl.Wolności?

Jolanta Trzcielińska
Jolanta Trzcielińska

Co za idiotyczny tytuł ! Ludzie wogle nie czytają Art.

Lista kandydatek walczących o tytuł “Poznanianki Roku”Kandydatka nr 1 to Barbara SadowskaKandydatka nr 2 to Lucyna Winkel-SobczakKandydatką nr 3 jest s. Cecylia ŚmiechKandydatka nr 4 to Joanna JaśkowiakKandydatką nr 5 jest Wioletta BoguszKandydatka nr 6 to Aleksandra OrchowskaKandydatką nr 7 jest Barbara GóreckaKandydatka nr 8 to Violetta RatajczakKandydatka nr 9 to Anna JaniakKandydatką nr 10 jest Jana Shostak

Głosowanie rozpoczęło się 28 października i potrwa do 15 listopada. Krótkie informacje na temat każdej z kandydatek oraz szczegółową instrukcję głosowania można znaleźć tutaj.

Rob Ostrowski
Rob Ostrowski

Ona za co moim.zdaniem.poznanianka roku należy się Katarzyna Ueberhan a nie żadnej Jaskowiak. Co ona zrobiła dla Poznania ? NIC

Merberos Knightmare
Merberos Knightmare

Za brak jakichkolwiek osiągnięć?