Jacek Jaśkowiak fot. UMP

Jaśkowiak nazywa Andrzeja Dudę “ośmieszonym” i “skompromitowanym”

“Ośmieszony” i “skompromitowany” – takich słów pod adresem Andrzeja Dudy użył Jacek Jaśkowiak, prezydent Poznania.

Obraźliwe słowa padły podczas rozmowy z Radiem Poznań, które próbowało się dowiedzieć czy Jaśkowiak jest zainteresowany walką przeciwko Andrzejowi Dudzie w następnych wyborach prezydenckich. Po wyborach parlamentarnych już pojawią się pierwsze spekulacje czy opozycja powinna wystawić jednego kandydata czy też startować osobno. Na karuzeli nazwisk są m.in. Robert Biedroń, Małgorzata Kidawa-Błońska, ale też prezydenci miast, w których władzę ma Koalicja Obywatelska – Rafał Trzaskowski i Jacek Jaśkowiak.

Prezydent Poznania w rozmowie z radiem zadeklarował, że nie widzi siebie w roli kandydata, przy okazji zdradzając, że wątpi w start… Andrzeja Dudy. – Sądzę, że kandydatem prawicy będzie pan premier Mateusz Morawiecki. Nie wyobrażam sobie, żeby prawica wystawiła ośmieszonego i skompromitowanego Andrzeja Dudę, obecnego prezydenta. Kaczyński (Jarosław, prezes Prawa i Sprawiedliwości – red.) go wykorzystał zgodnie z zapotrzebowaniem, ale on już się zużył. Teraz trzeba wystawić kogoś nowego, kto nie będzie ośmieszał nam kraju, tylko godnie go reprezentował. Mogę się założyć, że to będzie pan premier Morawiecki – przekonywał Jaśkowiak.

Źródło: Radio Poznań

26
Dodaj komentarz

avatar
Paweł Wasciński
Paweł Wasciński

Boże śmieszny mały czlowiek?

Boguslaw Hadynski
Boguslaw Hadynski

Ma racje P. Jaśkowiak.

Andrzej Leo Więckowski
Andrzej Leo Więckowski

Dodatkowo Maliniak

Elzbieta Grzegorz Lewinscy
Elzbieta Grzegorz Lewinscy

Hahaha palma odbija na całego ???drugi nietykalny. ŚWIĘTA KROWA ?????

Alfa
Alfa

Już bardziej skomprmitowanym niz nasz Jaśkowiak nie można być. Przeciesz to mały żałosny mały człpwiek udający polityka. Najlrpszy kandydatem na prezydenta byłaby Jego Joanna. Alf