Jacek Jaśkowiak fot. UMP

Jaśkowiak nazywa Andrzeja Dudę “ośmieszonym” i “skompromitowanym”

“Ośmieszony” i “skompromitowany” – takich słów pod adresem Andrzeja Dudy użył Jacek Jaśkowiak, prezydent Poznania.

Obraźliwe słowa padły podczas rozmowy z Radiem Poznań, które próbowało się dowiedzieć czy Jaśkowiak jest zainteresowany walką przeciwko Andrzejowi Dudzie w następnych wyborach prezydenckich. Po wyborach parlamentarnych już pojawią się pierwsze spekulacje czy opozycja powinna wystawić jednego kandydata czy też startować osobno. Na karuzeli nazwisk są m.in. Robert Biedroń, Małgorzata Kidawa-Błońska, ale też prezydenci miast, w których władzę ma Koalicja Obywatelska – Rafał Trzaskowski i Jacek Jaśkowiak.

Prezydent Poznania w rozmowie z radiem zadeklarował, że nie widzi siebie w roli kandydata, przy okazji zdradzając, że wątpi w start… Andrzeja Dudy. – Sądzę, że kandydatem prawicy będzie pan premier Mateusz Morawiecki. Nie wyobrażam sobie, żeby prawica wystawiła ośmieszonego i skompromitowanego Andrzeja Dudę, obecnego prezydenta. Kaczyński (Jarosław, prezes Prawa i Sprawiedliwości – red.) go wykorzystał zgodnie z zapotrzebowaniem, ale on już się zużył. Teraz trzeba wystawić kogoś nowego, kto nie będzie ośmieszał nam kraju, tylko godnie go reprezentował. Mogę się założyć, że to będzie pan premier Morawiecki – przekonywał Jaśkowiak.

Źródło: Radio Poznań

26
Dodaj komentarz

avatar
Paweł Wasciński
Paweł Wasciński

Boże śmieszny mały czlowiek🎭

Boguslaw Hadynski
Boguslaw Hadynski

Ma racje P. Jaśkowiak.

Andrzej Leo Więckowski
Andrzej Leo Więckowski

Dodatkowo Maliniak

Elzbieta Grzegorz Lewinscy
Elzbieta Grzegorz Lewinscy

Hahaha palma odbija na całego 🤔🤔🤔drugi nietykalny. ŚWIĘTA KROWA 🙄🤣🤣🤣🤣

Alfa
Alfa

Już bardziej skomprmitowanym niz nasz Jaśkowiak nie można być. Przeciesz to mały żałosny mały człpwiek udający polityka. Najlrpszy kandydatem na prezydenta byłaby Jego Joanna. Alf