Jarosław Pucek został wiceprezesem HCP. „Zajmę się rozwojem firmy”

Jarosław Pucek podczas debaty kandydatów na prezydenta Poznania 2018 fot. Wojtek Lesiewicz
Jarosław Pucek, kandydujący z list Prawa i Sprawiedliwości do Senatu w ostatnich wyborach, został wiceprezesem HCP.

O sprawie pisze dzisiaj „Głos Wielkopolski”. Pucek w HCP ma się zajmować restrukturyzacją. Na stanowisko został  powołany jeszcze przed ogłoszeniem wyników wyborów – stało się to 9 października, ale jak tłumaczy „Głosowi” sam Pucek, do 11 października przebywał na urlopie ze względu na kampanię wyborczą.

– Zajmujemy się bardzo ważnym projektem, od którego zależeć będzie stabilność finansowa HCP. W swojej nowej pracy zajmę się zwiększaniem przychodu, a także rozwojem firmy. Dodatkowo trzeba będzie wyprostować pewne garby z przeszłości. Nie chcemy jednak zwalniać pracowników przy obecnym, trudnym rynku pracy, to byłoby nierozsądne – mówi w rozmowie z „Głosem” Pucek.

Jednocześnie odrzuca on sugestie, że jego niedawny start w wyborach z list rządzącego ugrupowania (w przeszłości Pucek je kilka razy mocno krytykował) jest powiązany z otrzymanym stanowiskiem.

W wyborach parlamentarnych Jarosław Pucek walczył o mandat senatora w okręgu podpoznańskim z Jadwigą Rotnicką. Udało mu się przekonać do siebie 63 000 głosujących, ale okazało to się zbyt mało, żeby zdobyć mandat.

Źródło: Głos Wielkopolski

Podziel się:

Ostatnio dodane: