Jarosław Kaczyński kolejny raz w przeciągu kilku tygodni pojawi się w Wielkopolsce. Tym razem prezes PiS odwiedzi Piłę.
Pod koniec sierpnia Jarosław Kaczyński odwiedził Poznań i Konin. Mówił wtedy m.in. o edukacji i zagwarantował, że jeżeli PiS utrzyma się przy władzy to w szkołach nie będzie „eksperymentów społecznych”.
Teraz prezes rządzącego ugrupowania ma odwiedzić Piłę, o czym poinformował Radio Poznań poseł Marcin Porzucek. – Prezes Kaczyński przyjedzie na północ Wielkopolski tuż po konwencji w Łodzi. Zaplanowano przemówienie, na którym prezes może odsłonić kolejne elementy programu PiS na nową kadencję.
Szczegóły dotyczące przyjazdu oraz tego czy spotkanie będzie otwarte dla wyborców, nie są jeszcze znane.
Źródło: Radio Poznań