Prezes PiS przebywa na niej z powodu kontaktu z osobą zakażoną, jak poinformował rzecznik prasowy PiS.
„Po informacji o kontakcie, w ramach obowiązków służbowych, z osobą zarażoną COVID-19, Prezes Jarosław Kaczyński – zgodnie z zaleceniami – udaje się na autokwarantannę do czasu dalszych decyzji służb sanitarnych” – napisał rzecznik w komunikacie. – „Pan Prezes czuje się dobrze, swoje obowiązki w miarę dostępnych możliwości będzie realizował z domu”.
Prezes nie ma żadnych objawów wskazujących na zakażenie.
el