Jarosław Kaczyński i Mateusz Morawiecki przyjadą do Wielkopolski. Przewidziane są przemówienia obu polityków

spotkanie Jarosława Kaczyńskiego, Kórnik fot. Karolina Adamska

To już potwierdzona informacja: prezes Prawa i Sprawiedliwości oraz premier polskiego rządu przyjadą 30 lipca do Połajewa w powiecie czarnkowsko-trzcianeckim na piknik rodzinny, który poseł PiS Krzysztof Czarnecki zorganizował na tamtejszym stadionie.

Poseł Czarnecki poinformował już 21 lipca, że zaprosił prezesa Kaczyńskiego na piknik i ten wstępnie zaproszenie przyjął. Ale jak poinformowało 26 lipca Radio Poznań – na pikniku rodzinnym w Połajewie pojawi się nie tylko Jarosław Kaczyński, ale także Mateusz Morawiecki.

Dla obu polityków piknik ma być okazją do rozmowy z obecnymi tam Wielkopolanami w mniej formalnej i bardziej wakacyjnej atmosferze na tematy, które są dla nich ważne – warto dodać, że piknik odbywa się w ramach akcji “Z miłości do Polski” i jest jednym z przystanków objazdu po kraju sztabu Jarosława Kaczyńskiego.

Piknik rozpocznie się 30 lipca o godzinie 13.00, podczas niego są przewidziane przemówienia obu polityków. Wśród atrakcji są dmuchańce dla dzieci i zabawy przygotowane przez strażaków, a także degustacje dań przygotowanych przez koła gospodyń wiejskich. Piknik będzie transmitowany w mediach społecznościowych.

Podziel się: