Jak zdobyć pieniądze na własny biznes

Jak zdobyć unijne dofinansowanie, które pozwoli założyć firmę albo rozwinąć biznes? Na to pytanie odpowie spotkanie informacyjne, które organizuje Urząd Miasta Poznania razem z Wielkopolską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości.

Spotkanie o nazwie „Rozwijamy przedsiębiorczość: unijne możliwości finansowania – założenia firmy, rozwinięcia biznesu i podniesienia kwalifikacji pracowników” odbędzie się 4 grudnia. Skierowane jest zarówno do osób, które prowadzą już działalność gospodarczą, jak i do tych, którzy dopiero planują założenie własnej firmy.

Bezpłatne szkolenie składać się będzie z trzech części. Pierwsza z nich (początek o godz. 9) przeznaczona jest dla tych, którzy prowadzą działalność gospodarczą. Poprowadzi ją Anna Nadstawska, kierownik zespołu w projekcie „Usługi Rozwojowe”, która opowie o tym, jak zdobyć dofinansowanie na rozwój kompetencji swojego zespołu.

O godz. 10.30 rozpocznie się część dla osób, które prowadzą działalność gospodarczą lub zamierzają otworzyć firmę. Poświęcona będzie pożyczkom z unijnego funduszu Jeremie2. Patrycja Tomczak podpowie, jak zainwestować pieniądze bez wkładu własnego i bez zabezpieczeń.

Trzecia część szkolenia przeznaczona jest dla osób bezrobotnych. Rozpocznie się o godz. 11.30,, a poprowadzi ją Marta Juszczak, kierownik zespołu w projekcie „Firma i Ty”. Uczestnicy dowiedzą się wszystkiego o „Dotacjach na Start”, które pozwalają zdobyć nawet 24 tys. zł na założenie własnego biznesu.

Szkolenie odbędzie się w budynku przy ul. 28 czerwca 1956 r. nr 406, w sali A (parter). Osoby, które chcą wziąć w nim udział, powinny skontaktować się z organizatorami, wysyłając mail na adres: [email protected] lub dzwoniąc pod nr tel. (61) 878 49 56 albo (61) 878 47 95.

Autor: UMP

Podziel się: