Jacek Jaśkowiak spotkał się z Władimirem Kliczką. „Widzę walkę na ringu”

Witalij Kliczko, Jacek Jaśkowiak fot. UMP

Prezydent Poznania poinformował na swoim profilu społecznościowym o spotkaniu w Brukseli z Władimirem Kliczką, byłym bokserem i bratem mera Kijowa, Witalija Kliczki. Motyw boksu od razu podchwycili internauci.

„Tydzień zaczynam od spotkania z Władimirem Kliczko w Brukseli, gdzie ze względu na wojnę trwającą na Ukrainie odbywa się Kyiv Investment Forum” – napisał prezydent Jaśkowiak na swoim profilu na Facebooku. – „W trakcie wydarzenia będziemy rozmawiać m.in. o odbudowie Kijowa po zakończeniu wojny, ale też o wsparciu, jakiego walcząca z rosyjskim agresorem Ukraina nadal bardzo potrzebuje”.

Ponieważ miłość prezydenta Poznania do boksu jest powszechnie znana, Jacek Jaśkowiak uczestniczył też w kilku walkach bokserskich w celach charytatywnych, jeden z komentujących internautów od razu rzucił pomysł: „Widzę walkę w ringu w celach charytatywnych!”.

Ale pod postem było też kilka mniej sympatycznych wpisów – były pytania o działania prezydenta na rzecz Ukraińców wysiedlanych z hotelu Ikar. Internauci zwracali też uwagę, że wymiana doświadczeń z prezydentem Poznania będzie cenna dla mera Kijowa – bo centrum Poznania też wygląda tak, jakby wojna do niego zawitała…

https://www.facebook.com/PrezydentJaskowiak/posts/687197939437542

Podziel się:

Ostatnio dodane: