Jacek Jaśkowiak fot. UMP

Jacek Jaśkowiak ostro atakuje Andrzeja Dudę. “Ośmiesza urząd”

Jacek Jaśkowiak podczas wspólnej konferencji prasowej z Małgorzatą Kidawą-Błońską ostro zaatakował Andrzeja Dudę, obecnego prezydenta Polski.

Kidawa-Błońska oraz Jaśkowiak wystąpili na wspólnej konferencji prasowej dotyczącej prawyborów PO w towarzystwie Grzegorza Schetyny, szefa ugrupowania. O ile wystąpienie Kidawy-Błońskiej było dość krótkie i sprowadziło się do kilku miłych słów oraz zauważenia, że w prawyborach PO są parytety, to Jacek Jaśkowiak mocno zaatakował obecnego prezydenta i jego partię.

– 11 listopada obchody niepodległości mogą wyglądać w całej Polsce, tak jak w Poznaniu. Życzliwie, bez nienawiści oraz bez rasistowskich i nacjonalistycznych haseł. Tak jak Poznań jest dla wszystkich, tak dla wszystkich może być Polska – mówił Jacek Jaśkowiak.

Prezydent w swoim wystąpieniu bardzo serdecznie podziękował innym samorządowcom za udzielone poparcie, a następnie uderzył w rządzące obecnie ugrupowanie. – Tak jak potrafiłem Poznań przed Macierewiczem obronić, tak jestem przekonany, że możemy obronić Polskę przed prezydentem Dudą, który ośmiesza urząd prezydenta. Pokazuje, że jest to urząd upartyjniony, a decyzje są wydawane przez szefa partii. Możemy zapewnić, że u nas będzie inaczej – przekonywał Jaśkowiak.

Decyzję o tym kto będzie walczył z Andrzejem Dudą w przyszłorocznych wyborach prezydenckich, politycy PO podejmą 14 grudnia.

8
Dodaj komentarz

avatar
Paweł Wasciński
Paweł Wasciński

Takich ludzi z automatu powinno pozbawiać się urzedu

Tadeusz Zimowski
Tadeusz Zimowski

A co może powiedzieć lewak śmierdzący od marszów równości!!???

Merberos Knightmare
Merberos Knightmare

Jaskowiak bardziej ośmiesza urząd prezydenta miasta niż Duda ośmiesza urząd prezydenta Polski. Jak ten kiep śnie w ogóle zarzucać cokolwiek Dudzie, kiedy sam doprowadza miasto do ruiny swoimi głupimi decyzjami… i ten chce się pchać na urząd prezydenta kraju? Najpierw by swoją belkę z oka wyciągnął, a potem zajmował drzazgami innych…

Filip Wrzyszcz
Filip Wrzyszcz

I kto to mówi ???

Jaroslaw Sassek
Jaroslaw Sassek

Facet już całkiem zglupial ruchomych schodów nie potrafi naprawić a bredzi coś o byciu prezydentem kraju weź człowieku idź do lekarza