Groźny wypadek na A2. Trzy osoby ranne

wypadek A2 fot. OSP Strzałkowo

Na autostradzie A2 w Graboszowie nocy z 8 na 9 lipca samochód osobowy wypadł z szosy i uderzył w koparkę. W wyniku wypadku trzy osoby odniosły obrażenia i zostały przewiezione do szpitala.

Do wypadku doszło około godziny 2.00 nad ranem na pasie w kierunku Warszawy. Z nieznanych przyczyn kierowca samochodu osobowego stracił panowanie nad autem, wypadł z drogi i uderzył w koparkę stojącą na poboczu.
– Po przybyciu na miejsce pierwszych zastępów straży pożarnej na miejsce zdarzenia zastano uszkodzony samochód osobowy, który wypadł z drogi i uderzył w stojącą koparkę – wyjaśnia mł. bryg. Mariusz Pawela z KP PSP Słupca. – Zdarzenia miało miejsce na remontowanym i wyłączonym z ruchu odcinku autostrady. Pojazdem podróżowały cztery osoby, które przed przybycie straży pożarnej opuściły samodzielnie uszkodzony samochód. Strażacy udzielili pierwszej pomocy medycznej osobom biorącym udział w zdarzeniu.

Na miejscu ratowniczo-gaśnicze prowadziły zastępy z JRG Słupca oraz OSP Strzałkowo. Gdy na miejsce dotarł zespół ratownictwa medycznego, zadecydował o konieczności zabraniu trzech osób do szpitala.

Podziel się: