Sprawdzanie zgód TCF
sobota, 5 lipca, 2025

Groźny pożar na Naramowicach w Poznaniu. Wiata śmietnikowa i dwa samochody spłonęły

Wiata śmietnikowa i dwa samochody spłonęły w pożarze, do którego doszło rano 2 lipca na jednym z osiedli przy ulicy Sielawy w Poznaniu. Interweniowała straż pożarna. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Pożar zauważono 2 lipca około godziny 6.00 rano. Jak informuje Głos Wielkopolski, mieszkańcy osiedla przy ulicy Sielawy najpierw usłyszeli donośny huk, który wyrwał ze snu wiele osób, a później zobaczyli płonącą wiatę śmietnikową oraz dwa zaparkowane przy niej samochody.

Wezwani strażacy ugasili pożar. Jego przyczyny nie są jeszcze znane.

Obserwuj nas w Google News!

Nie przegap najnowszych artykułów i wiadomości. Dołącz do naszych czytelników w Google News.

Obserwuj nas w Google News

Masz dla nas ważną informację?

Zauważyłeś problem w mieście? Masz ciekawe zdjęcie, historię lub chcesz zgłosić sprawę wymagającą uwagi? Napisz do naszej redakcji i pomóż nam informować lokalną społeczność!

Skontaktuj się z nami
Strona głównaWielkopolskaPoznańGroźny pożar na Naramowicach w Poznaniu. Wiata śmietnikowa i dwa samochody spłonęły