Dwie osoby trafiły do szpitala po pożarze do jakiego doszło w Gnieźnie. W nocy zaczęło się palić jedno z mieszkań w bloku.
W związku z pożarem Straż Pożarna ewakuowała resztę mieszkańców budynku. Dzięki użyciu gaśnic proszkowanych, nie ucierpiały inne mieszkania. Większość mieszkańców mogła już wrócić do swoich mieszkań. Dwie osoby zostały przewiezione do szpitala, z objawami podtrucia gazami pożarowymi.