Policja fot. ilustracyjne Sławek Wąchała

Gniezno: Nie żyje mężczyzna. Policja szuka świadków

Gnieźnieńscy policjanci szukają osób, które wczoraj udzieliły pomocy rannemu i pobitemu mężczyźnie oraz doprowadziły go do szpitala. Funkcjonariusze prowadzą dochodzenie w tej sprawie.

24 listopada wieczorem do izby przyjęć Szpitala Chrztu Polski nieznane osoby doprowadziły rannego i pobitego mężczyznę. Został ugodzony nożem, miał też ślady pobicia na ciele. Mężczyzny niestety nie udało się uratować – zmarł 25 listopada rano – ani dowiedzieć się, kto i gdzie go pobił. Jednak funkcjonariusze łączą jego pobicie ze zgłoszeniem o bójce, jakie otrzymali także w środę wieczorem od mieszkańców jednej z kamienic w centrum Gniezna.

Śledztwo w tej sprawie trwa, więc policja nie udziela dodatkowych informacji. Wiadomo jedynie, że zatrzymano 5 osób.

Policja opublikowała też komunikat:

“Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie zwracają się do osób, które w środę, tj. 24 listopada br. około godziny 20:00 udzieliły pomocy bądź były świadkami udzielania pomocy rannemu mężczyźnie w rejonie Szpitala Chrztu Polski i doprowadziły go do Izby Przyjęć o pilny kontakt z zastępcą naczelnika Wydziału Kryminalnego pod nr tel. 516-909-731 lub z dyżurnym jednostki tel. 47 77 21 211”.

Źródło: KPP Gniezno

0 0 votes
Oceń artykuł
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze