Sprawdzanie zgód TCF
piątek, 4 lipca, 2025

Gniezno: Mężczyzna utonął w stawie koło domu

Mieszkaniec miejscowości Kruchowo niedaleko Trzemeszna wybrał się na ryby do stawu niedaleko domu. Gdy do wieczora nie wrócił do domu, rodzina powiadomiła policję, a ta na brzegu stawu znalazła ubranie wędkarza.

Funkcjonariusze po znalezieniu ubrania, jak informuje portal gniezno24.com, wezwali strażaków, którzy po przeszukaniu stawu znaleźli ciało 59-latka.

Policja wykluczyła udział osób trzecich w śmierci mężczyzny. Przy obecnym stanie wiedzy najbardziej prawdopodobna jest wersja o nieszczęśliwym wypadku, ale będzie to wiadomo na pewno po wykonaniu sekcji zwłok.

Obserwuj nas w Google News!

Nie przegap najnowszych artykułów i wiadomości. Dołącz do naszych czytelników w Google News.

Obserwuj nas w Google News

Masz dla nas ważną informację?

Zauważyłeś problem w mieście? Masz ciekawe zdjęcie, historię lub chcesz zgłosić sprawę wymagającą uwagi? Napisz do naszej redakcji i pomóż nam informować lokalną społeczność!

Skontaktuj się z nami
Strona głównaWielkopolskaGniezno: Mężczyzna utonął w stawie koło domu