Minerały i muszle w Arenie

Kamienie szlachetne i półszlachetne, minerały z całego świata, oryginalna biżuteria z kamieniami i bez. 23 i 24 marca w Arenie będzie się odbywała XLIV Ogólnopolska Wystawa-Giełda Minerałów, Skał, Kamieni, Skamieniałości, Muszli oraz Wyrobów Jubilerskich.

Miłośnicy skarbów ziemi w sobotę i w niedzielę będą mogli do woli zachwycać się najpiękniejszymi i najrzadszymi minerałami z całego świata. Będą je mogli także kupować: nie dość, że w okazyjnych, bo giełdowych cenach, to jeszcze wprost od fachowców, którzy wiedzą bardzo dużo o kamieniach i minerałach, a w dodatku potrafią o nich zajmująco opowiadać.

Giełda jest też rajem dla wszystkich kochających minerały w postaci biżuterii – można tu dostać ozdoby nie do kupienia w Poznaniu poza giełdą: bursztyny prosto znad morza, słynne polskie agaty z Dolnego Śląska, chryzopraz z Gór Świętokrzyskich i unikatowy w skali świata krzemień pasiasty. Są też i stoiska, gdzie można dostać sznury minerałów w dowolnych kolorach i kształtach. Wszystko w okazyjnych cenach, więc jeśli ktoś szuka oryginalnych prezentów na Wielkanoc – nie znajdzie lepszego miejsca.

Do odwiedzenia giełdy zapraszamy w godzinach 10.00-18.00 w sobotę oraz 10.00-17.00 w niedzielę.

el, fot. L. Łada

0 0 votes
Oceń artykuł
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze