piątek, 23 lutego, 2024

Gdzie nie będzie prądu w Wielkopolsce 25 stycznia? (LISTA)

Poniżej prezentujemy listę miejsc, w których 25 stycznia mogą wystąpić przerwy w dostawach prądu.

Obszar Wyrzysk
25 stycznia 2024 r. w godz. 07:00 – 17:00
miejscowość Falmierowo nr od 21 do 27, miejscowość Polinowo nr od 1 do 18.

Obszar Przemęt
25 stycznia 2024 r. w godz. 07:30 – 19:00
gm. Przemęt: Barchlin ul. Główna nr 25 do 37 nieparzyste, nr 46 do 56 parzyste; ul. Parkowa nr 1, 3, nr 20 do 30 parzyste, PPUH AST; ul. Północna nr 2 (dz. 225/3), 4; ul. Piaskowa nr 17A i 19 do 29 nieparzyste.

Obszar
25 stycznia 2024 r. w godz. 07:30 – 17:30
Gostyń ul. Nad Kanią nr 87 do 107B, działki nr 430/8,9,15,17, 457/3 (DAR-MASZ), 2604/1 (przepompownia ścieków), 3781 (ogródki działkowe); gm. Gostyń: Bogusławki – cała miejscowość.

Obszar Piaski
25 stycznia 2024 r. w godz. 07:30 – 12:30
gm. Piaski: Szelejewo Drugie nr 9, 9A, 25 do 29, 35, działka nr 137/38, 138.

Obszar Wronki
25 stycznia 2024 r. w godz. 08:00 – 16:00
miejscowość Wartosław 79, 79A, 85, 86, 93, 93A, dz. nr 536, kościół pw. Trójcy Św.

Obszar Budzyń
25 stycznia 2024 r. w godz. 08:00 – 11:00
miejscowość Dziewoklucz nr od 35 do 48.

Obszar Gruszczyn
25 stycznia 2024 r. w godz. 08:00 – 14:00
Gruszczyn: ul. Krańcowa 36, od 37 do 63 nieparzyste, ul. Świt, ul. Szronowa, ul. Brzask 1, 2.

Obszar Kaczory
25 stycznia 2024 r. w godz. 08:00 – 14:00
miejscowość Kaczory ul. Topolowa, ul. Pilska kwiaciarnia.

Obszar
25 stycznia 2024 r. w godz. 08:00 – 13:00
Gmina Nowy Tomyśl miejscowość Glinno 64, 78, 78D, 79, 80, 81, 82, 83, 160, 161, 161A, 162, 163A, 163C, 163F, 164, 164D, 172, 173, 173A, 173B, 173C, 310, ul. Różana cała, Krokusowa cała, Granitowa cała, Kanałowa 160, 161, 161A, 162, 163A, 163C, 163F, 164, 164D, 172, 173, 173A, 173B, 173C, Komunalna 11, 78, 78D, 82, 83, Grudniowa 10C, Kwarcowa 5, Irysowa 64, działki nr 282/7, 292/8, 292/13, 300/10, 310, 542/1, 542/6, 542/10, 542/12, 549/7, 549/10, Gabinet Kosmetyczny Barbara Tunak, przepompownia ścieków, warsztat, Zakład Kamieniarski Andrzej Wróbel, miejscowość Nowy Tomyśl ul. Komunalna 7, 9, 11,

Obszar Tarnowo Podgórne
25 stycznia 2024 r. w godz. 08:00 – 16:00
Gmina Tarnowo Podgórne, miejscowość Tarnowo Podgórne, ul. 23 Października od nr 31 do nr 51 nieparzyste, od nr 34 do nr 64/2 parzyste, 57, 57c, 59a, sklep “HUBERTUS”, fotoradar przy ul. 23 Października, działki nr 127/5, 218/1,

Obszar Rogoźno
25 stycznia 2024 r. w godz. 08:00 – 14:00
miejscowość Tarnowo 23A-B, 24, 24A, 25.

Obszar Lipno
25 stycznia 2024 r. w godz. 08:30 – 15:30
gm. Lipno: Mórkowo nr 44D, 44E, 44F.

Obszar Lipno
25 stycznia 2024 r. w godz. 08:30 – 09:30
25 stycznia 2024 r. w godz. 14:30 – 15:30
Mórkowo nr 35, 35A, 44, 44A, nr 45 do 53B, 53D, nr 54 do 59, 60, 60A, 61; działki nr 151/12, 154/5 (przepompownia ścieków), 157/13-15, 354/4.

Obszar Przeźmierowo
25 stycznia 2024 r. w godz. 08:30 – 13:30
Przeźmierowo: ul. Wiosny Ludów 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, ul. Folwarczna od 41 do 61A nieparzyste, od 46 do 56 parzyste, ul. Czereśniowa 29.

Obszar Przeźmierowo
25 stycznia 2024 r. w godz. 08:30 – 13:30
Przeźmierowo: ul. Piaskowa od 2 do 28 parzyste, do 3 do 27 nieparzyste.

Obszar Dopiewo
25 stycznia 2024 r. w godz. 08:30 – 13:00
Gmina Dopiewo miejscowość Dopiewo ul. Chabrowa 1, Więckowska 46A, działki nr 202/6,

Obszar Dopiewo
25 stycznia 2024 r. w godz. 08:30 – 13:00
Gmina Dopiewo miejscowość Dopiewo ul. Więckowska 37, 43, 45, 46, 52, 54, działka nr 260/2, oświetlenie uliczne ul. Więckowskiej,

Obszar Lipno
25 stycznia 2024 r. w godz. 08:30 – 09:30
25 stycznia 2024 r. w godz. 14:30 – 15:30
Mórkowo nr 35, 35A, 44, 44A, nr 45 do 53B, 53D, nr 54 do 59, 60, 60A, 61; działki nr 151/12, 154/5 (przepompownia ścieków), 157/13-15, 354/4.

Obszar
25 stycznia 2024 r. w godz. 09:00 – 13:00
Gmina Oborniki, miejscowość Rożnowo 16, 18, 25, 32, ul. Boczna 16, 18, 25, 32, działki nr 240/11, 240/13, 240/14, 240/19, 240/21, 240/22, 240/26, 240/30, 240/31, 240/32, 240/34, 240/35, 240/36, 240/38,

Obszar Gostyń
25 stycznia 2024 r. w godz. 09:00 – 15:00
Gostyń ul. Konopnickiej nr 20, 21A, działka nr 3527/1; ul. ks. Twardowskiego nr 21.

Obszar Tarnowo Podgórne
25 stycznia 2024 r. w godz. 09:00 – 10:00
Gmina Tarnowo Podgórne, miejscowość Tarnowo Podgórne, ul. Okrężna 1, 1a, 4, 4b, 5, 7, 7a, 9, 11, 11a, 11b, 13a, 13b, 13c, ul. 23 Października od nr 55a do nr 55P, 57a, od nr 63 do nr 75 ul. Jesienna cała, nieparzyste, od nr 70 do nr 98 parzyste, sklep Dino przy ul. 23 Października, działki nr 109/2, od nr 115/20 do nr 115/27, 161/5, 162/12, 165/2, 165/3, 165/4, 186/2, 192/2, 192/3, 197/5,

Obszar Suchy Las
25 stycznia 2024 r. w godz. 09:00 – 13:00
Gmina Suchy Las miejscowość Zielątkowo ul. Sportowa 20, 22, działki nr 23/32, 23/34, 23/56, plac zabaw przy ul. Sportowej

Obszar
25 stycznia 2024 r. w godz. 09:30 – 13:00
Śrem ul. Rolna 3, 7, ul. Wiosenna PPHU “FORMATIC”,

Obszar Buk
25 stycznia 2024 r. w godz. 11:00 – 13:00
Gmina Buk, miejscowość Kalwy od nr 1 do nr 16C, 18, od nr 19 do nr 25A, 27N, ul. Podgórna cała, ul. Spacerowa cała, działki nr 88/10, 88/18, 88/24/ 88/27, Przemysław R. – HARTWI, wiejski dom kultury w Kalwach,

Obszar Wyrzysk
25 stycznia 2024 r. w godz. 13:00 – 17:00
miejscowość Falmierowo 18, 19, 20, 21.

Obszar Sieraków
25 stycznia 2024 r. w godz. 18:00 – 20:00
Gmina Sieraków, miejscowość Góra od nr 8 do nr 17, 19, 20, 20c, 21, 22, 23, 23A, 23b, 23d, 23j, 23K, od nr 24 do nr 35, 44, 88, leśniczówka, Towarzystwo Gospodarcze “MEBLOPOL” Sp. z o.o. działki nr 2/6, 83/1, 84/1, Gmina Sieraków, miejscowość Chalin od nr 1 do nr 5/1, 20, 23, 24, 25, 30, 33, działki nr 2, 29/1, 29/3, 29/4, 29/7, 29/10, 29/12, 29/13, 33, 34, 35/17, 37, 9/1, 86/11, 88/13, 88/16, 88/17, 127/2, 146/5, 151, Przedsiębiorstwo produkcyjno-budowlane “ZETBEER” Sp. z o.o. Gmina Sieraków, miejscowość Przemyśl od nr 1 do nr 6a, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 14a, 15, 20, 20D, 21, 22, 23, 24, 25, 30, 33, 46C, 47C, Hydrofornia, punkt uzdatniania wody, rolnicza spółdzielnia produkcyjna POSTĘP w Kurnatowicach (Przemyśl), działki nr 2, 15/1, 15/2, 15/3, 29/1, 29/3, 29/4, 29/7, 29/10, 29/12, 29/13, 33, 34, 35/17, 37, 47/7, 64, 69, 105/1, 127/2, 146/5, 151, Gosp. Rolne Paweł Sroka, gosp. rolne Graś Krzysztof, firma “BOKAR”, Gmina Sieraków, miejscowość Śrem 2, 2a, 3, 4, 5, 5/1, 20, 23, 24, 25, 29, 30, 33, działki od nr 29/11 do nr 29/13, 33, 37, 146/5, 151, Gmina Sieraków, miejscowość Grobia, 33, 34, 46C, 47C, 49, 50, 51, 51a, 52, 53, 53A, 53B, działki nr 108/1, 115, 130, 134, 140/3, 148, Gospodarstwo Rolne Maciej Walorczyk,

Źródło: Enea
Strona głównaWielkopolskaGdzie nie będzie prądu w Wielkopolsce 25 stycznia? (LISTA)