Gdzie nie będzie prądu w Wielkopolsce 12 stycznia? (LISTA)

prąd, słup energetyczny fot. BeniamiBukowski, pixabay

Enea opublikowała listę miejscowości, w których nie będzie prądu w czwartek, 12 stycznia, ze względu na planowane prace remontowe lub awarie.

Obszar Piła, Piła dzielnica Staszyce
12 stycznia 2023 r. w godz. 07:00 – 14:00
Poznańska 79, 77, 75, 75a, 71, 71a ,69, 69a, Pompownia nr 8.

Obszar Jastrowie
12 stycznia 2023 r. w godz. 07:00 – 09:30
Trzebieszki , Piaski.

Obszar Bojanowo
12 stycznia 2023 r. w godz. 07:30 – 10:30
gm. Bojanowo: Kawcze nr 1 do 9, 36, działki nr 25/2 przepompownia, 62/2.

Obszar Lipno
12 stycznia 2023 r. w godz. 07:30 – 11:30
gm. Lipno: Radomicko nr 53 T-MOBILE.

Obszar Pępowo
12 stycznia 2023 r. w godz. 07:30 – 08:30
12 stycznia 2023 r. w godz. 13:30 – 14:30
Pępowo: ul. Krótka – cała; ul. Powstańców Wlkp. nr 46 do 60, działki nr 129/3, 202, 205/7; ul. Szkolna nr 24, 24A, nr 27 do 53, nr 55, 57, 58, działka nr 148/3.

Obszar Pępowo
12 stycznia 2023 r. w godz. 07:30 – 14:30
Pępowo ul. Konarzewskich – cała; ul. Wiejska działka nr 149/2.

Obszar Nowy Tomyśl
12 stycznia 2023 r. w godz. 08:00 – 10:00
Gmina Nowy Tomyśl, miejscowość Glinno, ul. Kwarcowa 5, działki nr 300/9,

Obszar Gniezno
12 stycznia 2023 r. w godz. 08:00 – 08:30
12 stycznia 2023 r. w godz. 14:00 – 14:30
Strzyżewo Kościelne 17 – 22 (Sklep), 24 – 27, dz. 149, dz. 129/1, dz. 129/2, dz. 148/2

Obszar Gniezno
12 stycznia 2023 r. w godz. 08:00 – 14:30
Strzyżewo Kościelne 24

Obszar Rogoźno
12 stycznia 2023 r. w godz. 08:00 – 12:00
Nienawiszcz dz. nr 134/6, 134/19, 181/3, 409, 410, 412, 413, 414, 415, 419, 420.

Obszar Okonek
12 stycznia 2023 r. w godz. 08:00 – 12:00
miejscowość Rydzynka, stacja GSM dz. nr 2131.

Obszar Człopa
12 stycznia 2023 r. w godz. 08:00 – 13:00
miasto Człopa ul. Kolejowa budynki nr 32 i 34.

Obszar Jastrowie
12 stycznia 2023 r. w godz. 08:00 – 13:00
miejscowość Brzeźnica nr od 10 do 23D, i nr od 39 do 47, 61, 62, Szkoła Podstawowa, Kościół p.w. Piotra i Pawła, Stadion

Obszar Budzyń
12 stycznia 2023 r. w godz. 08:00 – 14:00
miejscowość Kąkolewice 7, 8, 9, 9A, 10, 11, działki 23/5, 23/6, 28, 86/2, 91, 93/8, 93/9, Przepompownia.

Obszar Gostyń
12 stycznia 2023 r. w godz. 08:00 – 16:00
Gostyń ul. Jana Pawła II nr 8, nr 10 do 18, działki nr 1144/8; ul. Przy Farze nr 2.

Obszar Wronki
12 stycznia 2023 r. w godz. 08:00 – 14:00
miejscowość Wronki al. Wyzwolenia 78, 80, 82, 84, 86, 88, działki 2870/1, 2908, miejscowość Nowa Wieś ul. Boczna, ul. Młodych 1A, 2, działki 192/12, 195/2, ul. Szamotulska 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9A, ul. Szkolna numery od 1 do 39, działki 50/10, 120/1, 120/3, 184/4.

Obszar Chodzież
12 stycznia 2023 r. w godz. 08:00 – 13:30
miejscowość Studzieniec ul. Grzybowa 1, 2, działki 391/51, 391/52.

Obszar Poznań Stare Miasto
12 stycznia 2023 r. w godz. 08:30 – 14:30
Poznań: ul. Ratajczaka 1, 3.

Obszar Poznań Grunwald
12 stycznia 2023 r. w godz. 08:30 – 11:30
Poznań: ul. Rybnicka 2, od 6 do 50 parzyste, ul. Woźnicka od 1 do 7, 7A, ul. Oleśnicka bez 15, ul. Krzepicka od 8 do 14, 14A.

Obszar Poznań Nowe Miasto
12 stycznia 2023 r. w godz. 08:30 – 14:30
Poznań: ul. Krańcowa 54.

Obszar Poznań Nowe Miasto
12 stycznia 2023 r. w godz. 08:30 – 14:30
Poznań: ul. Krańcowa 52.

Obszar Święciechowa
12 stycznia 2023 r. w godz. 08:30 – 11:30
Święciechowa: ul. Leszczyńska nr 36 stacja paliw; ul. Składowa nr 6 (dz. 1217/16); ul. Transportowa nr 10 ASIMA; ul. Magazynowa (Transportowa) działki nr 1216/1, 1217/11 do 15, 1217/26, 1217/37, 1226/2, AGAD IZOLACJE, EL-MARO, KASERT, PROFIT.

Obszar Buk
12 stycznia 2023 r. w godz. 09:00 – 12:00
Gmina Buk, miejscowość Buk, ul. Konwaliowa 1, 3, działki nr 389/25, 389/43, 389/44, 389/52,

Obszar Osieczna
12 stycznia 2023 r. w godz. 09:00 – 14:00
gm. Osieczna: Grodzisko nr 5, 6, 8, 9, 10, 56 do 59A, 60A, 61, przedszkole.

Obszar Swarzędz
12 stycznia 2023 r. w godz. 09:00 – 13:00
Łowęcin ul. Pszenna dz. 12/19, dz. 12/2, dz. 11

Obszar Nowy Tomyśl
12 stycznia 2023 r. w godz. 10:00 – 16:00
Gmina Nowy Tomyśl, miejscowość Chojniki 7, 7A, 7b, 8, 9, 16, 17, 18, 19, 19a, 19b, 20, ul. Astówka od nr 1 do nr 1E, działki nr 35/6, 27/20, 27/19, 27/15, 27/9, 30/5, 32/1, 117/11, 44,

Obszar Krobia
12 stycznia 2023 r. w godz. 10:30 – 13:30
gm. Krobia: Karzec nr 31, 32, 33, 36, 37, działki nr 185/1, leśniczówka, PKP.

Obszar Duszniki
12 stycznia 2023 r. w godz. 11:00 – 14:00
gm. Duszniki miejscowości Sędziny ul. Niegolewska od nr 1 do nr 10, działki nr 398, 487/6, 488/4. miejscowości Sędzinko ul. Niegolewska od nr 1 do nr 10, działki nr 398, 487/6, 488/4.

Obszar Budzyń
12 stycznia 2023 r. w godz. 11:00 – 13:00
Kąkolewice numery od 1 do 11.

Obszar Nowy Tomyśl
12 stycznia 2023 r. w godz. 11:30 – 13:30
Gmina Nowy Tomyśl, ul, Kamienna 2, 3, 4, 6, działki nr 1729/12, 1729/11,

Obszar Rydzyna
12 stycznia 2023 r. w godz. 11:30 – 15:30
gm. Rydzyna: Kłoda nr 94C, 102A, 102B, 113A, 115C, 115D, 115E, 115G, 115I, 115DA, 116F, 162, działki nr 564/3, 893/2.

Podziel się:

Ostatnio dodane: