Światło, dźwięk i efekty specjalne – a wszystko po to, by złożyć hołd Powstańcom Wielkopolskim. Poznaniacy 28 marca będą mogli obejrzeć zapierające dech w piersiach widowisko.
Festival of Lights to spektakl światła, dźwięku oraz efektów specjalnych. W ten właśnie niezwykły sposób zostanie zaprezentowana historia Powstania Wielkopolskiego.
Ekranem dla tego widowiska będzie fasada jednego z najpiękniejszych i najbardziej charakterystycznych zabytków w Poznaniu – Teatru Wielkiego im. Stanisława Moniuszki w Poznaniu.
Spektakl rozpocznie się 28 marca o 19.30 w parku przed Teatrem Wielkim. Wstęp jest bezpłatny – projekt jest finansowany przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego.
Uwaga! W związku z planowanym pokazem w czwartek w okolicach ulic Fredry i Wieniawskiego wystąpią utrudnienia drogowe. Na czas pokazu na ul. Fredry zostanie wstrzymany ruch tramwajowy.
Mat. pras., el
https://www.facebook.com/festivaloflightspoznan/videos/2174301926214338/