Ewa Kopacz: Wielkopolanie to ludzie bardzo pracowici

Ewa Kopacz, liderka listy Koalicji Europejskiej, podczas zorganizowanego “pikniku” próbowała przekonać do swojej kandydatury poznaniaków.

Była premier tym razem postawiła na kampanię bezpośrednią. Podczas zorganizowanego w Parku Wilsona “pikniku” rozmawiała ze spacerującymi poznaniakami, pozowała do zdjęć i promowała Koalicję Europejską.

– W Unii Europejskiej będziemy reprezentować nie tylko Polskę, ale przede wszystkim Wielkopolskę – zaznaczyła Ewa Kopacz. – Wierzę w odpowiedzialność Wielkopolan. Wiem, że tutaj są osoby, które w sposób odpowiedzialny traktują sprawy swojego kraju i regionu, a dodatkowo są to ludzie bardzo pracowici, i jestem przekonana, że 22 maja to właśnie Wielkopolska będzie liderem frekwencji w wyborach.

Była premier wykorzystując sytuację odniosła się również do trwającego strajku nauczycieli: – Ten protest jest w obronie godności zawodu i przyszłości naszych dzieci. To my, rodzice, oddajemy w ręce nauczycieli przyszłość naszych dzieci. Tyle ile one zyskają na tej edukacji to tyle wniosą później do dorosłego życia. Kiedy my rządziliśmy to nigdy nie uciekaliśmy od odpowiedzialności. Dzisiaj odpowiedzialność za ostatnią “deformę” edukacyjną i cały chaos z nią związany ponoszą obecnie rządzący – powiedziała Kopacz.

Sergiusz Szczepaniak

;)

23
Dodaj komentarz

avatar
najnowszy najstarszy oceniany
anonimowa
Gość
anonimowa

Pani Ewa Kopacz numer jeden, nie tylko w Wielkopolsce, ale i w całym kraju!!

Grażynka
Gość
Grażynka

Pani Ewo, utożsamiam się z każdym Pani poglądem. 🙂

Marlenka
Gość
Marlenka

Kolejna swietna inicjatywa p Ewy! Oby tak dalej Kobiiety są z Panią!

Anonim
Gość
Anonim

Chętnie oddam swój głos na Kopacz. Podziwiam ją za to że pomimo wielu obelg i krytyki jest w stanie dalej dążyć do poprawy życia w kraju, poprawy życia i poszanowania osób które ją tak krytykują. Silna, odważna i decyzyjna kobieta. Życzę jej powodzenia.

Damian
Gość
Damian

Jeśli chodzi o polepszenie stanu naszego kraju, można tego dokonać tylko na czele z Kopacz.

anonim00
Gość
anonim00

Mam nadzieję, że Ewa Kopacz wygra wybory. Jest jedynym kandydatem, który może godnie reprezentować nasz kraj. Tylko w Pani Ewie pokładam swoje nadzieje.

Patryk884
Gość
Patryk884

Jak można głosowac na kogoś innego mając do wyboru cenioną i mądrą kobietę jaką jest Pani Ewa Kopacz?!?!

pppat
Gość
pppat

Poznań ma bardzo dobrego kandydata z wielkopolski! Wierzę i trzymam mocno kciuki za to, żeby cały program został zrealizowany, bo jest tego wart, jak również pani kopacz jest warta naszych głosów. Dajmy jej szanse, ludzie

Marta454
Gość
Marta454

Program który przedstawia Pani Ewa Kopacz zasługuje na poparcie! Jest to bardzo przemyślany i realnie ustosunkowany do problemów w naszym społeczeństwie.

Tulipan123
Gość
Tulipan123

znalazla sie osoba ktorej nie zalezy tylko na pieniadzach. glos na Ewke!

nikodem
Gość
nikodem

Nie jesteśmy bombką choinkową tylko mamy swoją wartość p Ewa to dostrzega.

Merol56
Gość
Merol56

Ewa Kopacz Potrzebuje naszego wsparcia, ona nas wspiera i pomaga. Odwdzięczmy się jej za jej pracę i podejście do tych wszystkich spraw! oh

Kawaler99
Gość
Kawaler99

Ale zaskok! Nie spodziewałam się takiej miłej atmosfery Super

kwiatkibratki
Gość
kwiatkibratki

Pani Ewa Kopacz powinna być wzorem dla innych. Jest to nadzwyczaj bojowa osoba, która w sposób cywilizowany łagodzi konflikty, pomimo agresji i obleg stara się zmienić nasz kraj na lepsze.

tomaszhh
Gość
tomaszhh

To zaszczyt, że Pani Ewa wybrała właśnie Wielkopolske. To może tylko przynieść pozytywne skutki

stefan
Gość
stefan

bardzo miło Nam Wielkopolanom, że Ewa Kopacz docenia nasze trudy. Powinniśmy ją docenić przez oddanie głosów

ProPolak
Gość
ProPolak

Ludzie ślepo wierzycie w socjalna pomoc ze strony PiS. Przecież Polska nie ma az takiego zasobu pieniędzy! Przyjdzie dzień, że zostaniemy drugą Grecja albo Wielka brytania jak dalej będziecie szli za PiS.

olek
Gość
olek

tyle negatywnych komentarzy prowadzi do skłócenia narodu, a chyba każdy pragnie dobra w tym kraju. dobro niesie kopacz wiec najlepsza decyzja jest oddanie na nia głosu.

Pioter44
Gość
Pioter44

Pani kopacz mimo, że ma wielu przeciwników ma też swoich zwolenników którzy są z niej dumni i będę namawiać innych na zmianę swojego punktu widzenia wobec niej. Pani Ewuniu, prosze się nie przejmować, iść dalej i robić swoje!

Grażyna 00
Gość
Grażyna 00

jestem pewna ze Kopacz podoła wszystkim obietnicom, to kobieta ktora duzo mowi i duzo robi! dodatkowo pokaze pisowi jak to sie robi.

Dariusz96
Gość
Dariusz96

Potrzebujemy wiecej inicjatyw dla ludzi i z ludźmi. Mam nadzieje że p Kopacz zacznie lawine pozytywnego pomagania i bedziemy mogli zarazic sie pomaganiem

Mirka57
Gość
Mirka57

To miłe, że Kopacz w będąc w Poznaniu wykorzystuje każda chwile na spotkanie z wyborcami i bierze udział w różnych inicjatywach. Ostatnie wystapienie na V Wielkopolskim Kongresie Kobiet było na prawdę świetne i na pewno zmotywowało wiele kobiet do walczenia o swoja pozycje w pracy w domu w życiu codziennym. A to jest wazne, szczególnie kiedy ona sama jest przykładem osoby, że trzeba ciężko pracować i nie można sie poddawać.

Shrek18
Gość
Shrek18

Kiedy odwiedzają nas zagraniczni goście, jakoś nikomu nie przychodzi do głowy aby nauczyć się kilku podstawowych polskich słów, dlaczego więc wymagamy aby pani premier która obecnie rzadko bywa za granica musiała perfekcyjnie mówić po angielsku? Myślę, że nawet jeśli udałoby jej się dostać fotel europosła to kwestia opanowania angielskiego nie jest jakimś odległym czasem a na początku jak każdy może posiłkować się wsparciem tłumacza.