Ewa Kopacz: Wielkopolanie to ludzie bardzo pracowici

Ewa Kopacz, liderka listy Koalicji Europejskiej, podczas zorganizowanego “pikniku” próbowała przekonać do swojej kandydatury poznaniaków.

Była premier tym razem postawiła na kampanię bezpośrednią. Podczas zorganizowanego w Parku Wilsona “pikniku” rozmawiała ze spacerującymi poznaniakami, pozowała do zdjęć i promowała Koalicję Europejską.

– W Unii Europejskiej będziemy reprezentować nie tylko Polskę, ale przede wszystkim Wielkopolskę – zaznaczyła Ewa Kopacz. – Wierzę w odpowiedzialność Wielkopolan. Wiem, że tutaj są osoby, które w sposób odpowiedzialny traktują sprawy swojego kraju i regionu, a dodatkowo są to ludzie bardzo pracowici, i jestem przekonana, że 22 maja to właśnie Wielkopolska będzie liderem frekwencji w wyborach.

Była premier wykorzystując sytuację odniosła się również do trwającego strajku nauczycieli: – Ten protest jest w obronie godności zawodu i przyszłości naszych dzieci. To my, rodzice, oddajemy w ręce nauczycieli przyszłość naszych dzieci. Tyle ile one zyskają na tej edukacji to tyle wniosą później do dorosłego życia. Kiedy my rządziliśmy to nigdy nie uciekaliśmy od odpowiedzialności. Dzisiaj odpowiedzialność za ostatnią “deformę” edukacyjną i cały chaos z nią związany ponoszą obecnie rządzący – powiedziała Kopacz.

52
Dodaj komentarz

avatar
anonimowa
anonimowa

Pani Ewa Kopacz numer jeden, nie tylko w Wielkopolsce, ale i w całym kraju!!

Grażynka
Grażynka

Pani Ewo, utożsamiam się z każdym Pani poglądem. 🙂

Marlenka
Marlenka

Kolejna swietna inicjatywa p Ewy! Oby tak dalej Kobiiety są z Panią!

Anonim
Anonim

Chętnie oddam swój głos na Kopacz. Podziwiam ją za to że pomimo wielu obelg i krytyki jest w stanie dalej dążyć do poprawy życia w kraju, poprawy życia i poszanowania osób które ją tak krytykują. Silna, odważna i decyzyjna kobieta. Życzę jej powodzenia.

Damian
Damian

Jeśli chodzi o polepszenie stanu naszego kraju, można tego dokonać tylko na czele z Kopacz.