Ewa Kopacz i Leszek Miller liderami Koalicji Europejskiej w Wielkopolsce

Byli premierzy: Ewa Kopacz i Leszek Miller, mają być twarzami Koalicji Europejskiej w nadchodzących wyborach do Parlamentu Europejskiego.
Reklama

Potwierdził się zatem jeden ze scenariuszy, o którym pisaliśmy już wcześniej.

Reklama

Trzecie miejsce ma otrzymać związany z PSL Andrzej Grzyb, a o kolejne miejsca ciągle toczy się walka. Na liście powinny się znaleźć jeszcze osoby powiązane z mniejszymi partiami koalicyjnymi (Teraz!, Zieloni) oraz obecni posłowie Platformy Obywatelskiej. Tym samym Koalicja Europejska zdecydowała, że twarzami kampanii będą osoby niezwiązane specjalnie z Wielkopolską.

Już wcześniej swoich kandydatów do europarlamentu przedstawiło Prawo i Sprawiedliwość. W Wielkopolsce twarzami kampanii mają zostać Zdzisław Krasnodębski i Andżelika Możdżanowska. Trójkę dostała Joanna Lichocka, a z czwartej pozycji wystartuje Szymon Szynkowski vel Sęk.

Reklama

Potwierdziły się również nasze informacje, że koalicja ugrupowań eurosceptycznych będzie reprezentowana przez obecnego posła i byłego rapera Liroya. 

W dalszym ciągu nie wiadomo natomiast kto będzie reprezentował w wyborach partię Razem i Wiosnę.

Podziel się!

4
Dodaj komentarz

avatar
najnowszy najstarszy oceniany
ewka
Gość
ewka

Chcę, żeby Polska w końcu zaistniała na arenie międzynarodowej, dlatego swój głos oddam na Panią Ewę!

Marzenka
Gość
Marzenka

mam ogromną nadzieję że kiedy wygra Pani Kopacz zmieni się Wasze podejście do ludzi i ich sukcesu życiowego. Ewa jesteśmy z Tobą!

harper
Gość
harper

Zagłosujmy na E. KOpacz osobe, która ma jakiś sensowny plan.

lola2
Gość
lola2

Ten cały hejt na Ewę Kopacz jest straszny. Każdy gdzieś się potknął, najważniejsze że się nie poddaje i chce zmienić nasz kraj na lepsze.