Dzikowski uderza w Jaśkowiaka. „Pamiętaj, że przed tobą powinny kroczyć twoje realne sukcesy”

Waldy Dzikowski fot. Karolina Adamska
Atmosfera w Platformie Obywatelskiej wydaje się być coraz bardziej napięta. Po przegranych przez Jaśkowiaka prawyborach, kolejny polityk tej partii skrytykował prezydenta Poznania.

Jaśkowiak zarzucił Dzikowskiemu, że ten jest obciążeniem dla Platformy Obywatelskiej. Były wójt Tarnowa Podgórnego, nie zamierzał tego zignorować. – Jacku, życzę ci, abyś – jako Prezydent Poznania – osiągnął kiedyś chociaż po części tyle, co ja, na drodze samorządowej. Wtedy porozmawiamy o polityce krajowej, która jest dla ciebie dziś zbyt wysokimi progami. Mówię to jako wiceszef klubu i współzałożyciel PO. Na swoją markę pracuje się całe życie – skomentował Dzikowski. – Pamiętaj, że przed tobą powinny kroczyć twoje realne sukcesy, a nie własny wizerunek – dodał polityk PO.

Jaśkowiak skomentował słowa Dzikowskiego w rozmowie z Radiem Poznań. – Nie będę się odnosił do Waldego Dzikowskiego, który swoje najlepszego lata miał jak był wójtem Tarnowa Podgórnego, a potem to już zostały tylko wspomnienia. Kiedyś dostawał 120 tysięcy głosów, teraz dostaje po kilkanaście tysięcy i myśli, że jak się zmieni przywództwo w partii, to będą go ludzie znowu kochali – powiedział prezydent Poznania.

 

Podziel się: