23 i 25-latek pracujący w rozdzielni średniego napięcia przy al. Wojska Polskiego w Pile zostali porażeni prądem podczas prac monterskich. Obaj zostali przewiezieni do szpitala, a przyczyny wypadku bada policja.
Wypadek miał miejsce 28 listopada na terenie rozdzielni średniego napięcia. Jak powiedział portalowi „asta24” sierż. sztab. Wojciech Zeszot, oficer prasowy KPP w Pile, policjanci pod nadzorem prokuratury badają przyczyny tego wypadku, będą także sprawdzać, czy obaj pracownicy mieli odpowiednie kwalifikacje i uprawnienia do wykonywanej pracy.