Dwa wypadki na jednej ulicy w Poznaniu. Były spore utrudnienia w ruchu

fot. Depositphotos (zdjęcie ilustracyjne)

Najpierw zderzyły się dwa samochody, co spowodowało spore utrudnienia w ruchu, a chwilę później citroen zatrzymał się na słupie. Spore utrudnienia napotkali kierowcy jadący po południu 10 marca ulicą Grunwaldzką w Poznaniu.

Do zderzenia dwóch samochodów doszło 10 marca przed godziną 16.00, jak informują wielkopolscy strażacy, niedaleko pętli na Budziszyńskiej. Na szczęście nikomu nic się nie stało, a strażacy musieli tylko usunąć z jezdni skutki kolizji. Jednak zdarzenie utrudniło przejazd samochodów na tym odcinku Grunwaldzkiej.

Do kolejnego zdarzenia doszło za wylotem ulicy Nowosolskiej również około godziny 16.00. Tu z kolei kierowca samochodu marki Citroen stracił panowanie nad kierownicą i uderzył w słup energetyczny. Przód samochodu został kompletnie zniszczony, poważnie uszkodzony został też słup. Energetycy ocenili, że nadaje się tylko do wymiany i w nocy wymienili go na nowy. Z tego powodu przez część nocy mieszkańcy okolicznych domów nie mieli prądu. Na czas wymiany słupa trzeba go było wyłączyć.

Podziel się:

Ostatnio dodane: