niedziela, 28 kwietnia, 2024

Trudno w to uwierzyć… Lech Poznań wysoko prowadził, ale tylko remisuje

Lech wygrywał już z Jagiellonią Białystok 3:3, ale ostatecznie musi zadowolić się podziałem punktów. Decydująca bramka padła w ostatniej minucie meczu.

Mecz zaczął się dla poznaniaków idealnie. Już w 2′ minucie pierwszą bramkę zdobył Adriel Ba Loua. Przed przerwą na 2:0 podwyższył Mikael Ishak, a po zmianie stron ponownie na listę strzelców wpisał się Ba Loua.

Pewne trzy punkty? Jagiellonia rzuciła się do odrabiania strat. Pierwszą bramkę dla gości zdobył Hansen. W 66′ minucie do siatki trafił Skrzypczak i zagwarantował emocje do ostatniego gwizdka. Kiedy wydawało się, że “Kolejorz” jednak wynik “dociągnie” do końca, to wprowadzony na boisko w drugiej połowie Alan Czerwiński trzymał za koszulkę w polu karnym rywala. Sędzia po weryfikacji VAR zdecydował się podyktować rzut karny, który na bramkę zamienił Wdowik.

W kolejnym meczu Lech zmierzy się na wyjeździe z Cracovią.

Strona głównaSportTrudno w to uwierzyć... Lech Poznań wysoko prowadził, ale tylko remisuje