Ciężarówka zderzyła się z bmw. Kierowca samochodu osobowego zginął na miejscu

wypadek na DK62 fot. KP PSP Nowy Dwór Mazowiecki

Do tragicznego wypadku doszło na drodze krajowej nr 62 w miejscowości Wygoda Smoszewska w powiecie nowodworskim. Kierowcę bmw ze zmiażdżonego samochodu wyciągnęli strażacy i przekazali do śmigłowca LPR, jednak nie udało się go uratować.

Wypadek miał miejsce 12 listopada na DK62 na odcinku między Nowem Dworem Mazowieckim a Wyszogrodem.
„Około godziny 10.30 do SKKP w Nowym Dworze Mazowieckim wpłynęło zgłoszenie o wypadku samochodu osobowego z samochodem ciężarowym” – informują strażacy z KP PSP w Nowym Dworze Mazowieckim na swoim profilu społecznościowym. – „Działania zastępów JOP polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, wykonaniu dostępu do kierowcy samochodu osobowego za pomocą narzędzi hydraulicznych, ewakuacji oraz przekazania poszkodowanego Lotniczemu Pogotowiu Ratunkowemu”.

Jak podaje „Super Express”, kierowca ciężarówki marki Scania wyszedł z wypadku praktycznie bez szwanku. Ale 45-letni kierowca osobowego bmw nie miał szans w zderzeniu z ciężarówką. Samochód był zmiażdżony i strażacy musieli użyć narzędzi hydraulicznych, żeby wydostać kierowcę. Na miejsce wypadku przyleciał śmigłowiec LPR, jednak niestety, życia mężczyzny nie udało się uratować.

W działaniach brały udział: dwa zastępy z KP PSP w Nowym Dworze Mazowieckim i po jednym zastępie z OSP Trębki Nowe oraz OSP Zakroczym. Policjanci pod nadzorem prokuratury badają przyczyny i okoliczności tego wypadku.

Podziel się: