Ciało mężczyzny znalezione na terenie kompleksu sportowo-rekreacyjnego

fot. Depositphotos (zdjęcie ilustracyjne)

W miejscowości Gola w powiecie gostyńskim, pod drewnianą wiatą tamtejszego kompleksu sportowo-rekreacyjnego, mieszkaniec Goli znalazł ciało mężczyzny. Obok były ślady krwi. Sprawą zajęła się wezwana policja.

Jak informuje portal „gostynska”, ciało znaleziono 15 marca około godziny 14.00 pod wiatą. Obok były widoczne ślady krwi. Przybyły lekarz pogotowia stwierdził, że do śmierci mężczyzny doszło mniej więcej 12 godzin wcześniej, czyli w nocy z 14 na 15 marca.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego KPP w Gostyniu pracowali nad ustaleniem, kim był mężczyzna i co spowodowało jego śmierć – przy ciele nie znaleźli żadnego dokumentu tożsamości. Pomocne okazały się nagrania z kamer monitoringu kompleksu, dzięki którym udało się wykluczyć udział osób trzecich w śmierci mężczyzny.

Jak poinformowała portal podkom. Monika Curyk, oficer prasowa w Komendzie Powiatowej Policji w Gostyniu, policjantom udało się ustalić tożsamość zmarłego – to 53-letni mieszkaniec powiatu gostyńskiego. Prokuratura zadecydowała o wydaniu ciała rodzinie, a strażacy z OSP Gola usunęli ślady krwi w wiacie ośrodka.

Podziel się:

Ostatnio dodane: