Koncert tria Churnchetz – Teepe – Hart zakończył 21 sezon jazzowy w klubie Blue Note. W cyklu Jazz Top zagrał legendarny perkusista Billy Hart, holenderski basista Joris Teepe oraz jeden z najbardziej utalentowanych słoweńskich muzyków Marko Churnchetz.
Koncert nowo utworzonego, międzynarodowego tria, które przekracza wszelkie granice grania standardowego jazzu oraz swingu. Na co dzień występowali i występują z największymi gwiazdami np Herbie Hancockem i Milesem Davisem.
























