To pracownicy poradni dziecięcej przy ulicy Paderewskiego. Sanepid podejrzewa, że zarazili się od pacjentów.
Jak informuje Radio Poznań, przychodnia wprowadziła już niezbędne działania: pracownicy, którzy mieli kontakt z lekarzami, przebywają na kwarantannie, tak samo jak mali pacjenci lekarzy wraz z rodzicami. Sanepid sprawdza wszystkich, bo najbardziej prawdopodobne jest, że lekarze zarazili się właśnie od swoich małych pacjentów.
W poradni pracuje obecnie tylko dwóch lekarzy, więc przyjmują jedynie pilne przypadki.
el