Chodzież fot. UM Chodzież

Chodzież: Dwaj lekarze zakażeni koronawirusem

To pracownicy poradni dziecięcej przy ulicy Paderewskiego. Sanepid podejrzewa, że zarazili się od pacjentów.

Jak informuje Radio Poznań, przychodnia wprowadziła już niezbędne działania: pracownicy, którzy mieli kontakt z lekarzami, przebywają na kwarantannie, tak samo jak mali pacjenci lekarzy wraz z rodzicami. Sanepid sprawdza wszystkich, bo najbardziej prawdopodobne jest, że lekarze zarazili się właśnie od swoich małych pacjentów.

W poradni pracuje obecnie tylko dwóch lekarzy, więc przyjmują jedynie pilne przypadki.

el

3
Dodaj komentarz

avatar
Anna.
Anna.

Ciekawe opowieści że lekarze pozarazali się od pacjetow🤔🤔🤔🤔. Najpierw trzeba wpuścić tych pacjentów do przychodni!!!!! Ps u lekarza jak idziesz prywatnie w Chodzieży to nawet rękę ci poda i tam nie ma koronowirusa????

A.
A.

Przychodnia byla caly czas, czyli od marca otwarta tylko, ze ” po kryjomu.” Przyjmowali “tylko” dzieci “zdrowe”, na szczepienia. Dziecko do 4 lat bez maseczki. Ale o tym, ze wielu jest bezojawowych jak i o tym by sobie samemu regularnie testy robic to nie pomysleli. Wiecej ludzi umrze z braku otrzymania jakiejkolwiek pomocy na inne dolegliwosci niz przez tego wirusa.

B
B

I dlaczego mieli sie pozarazac od malego pacjenta, ptzeciez mieli przyjmowac tylko zdrowe, na szczepienia? Moze to oni, lekarze, gdzies podchwycili i niestety zdrowe dzieci i rodzicow , co przyszli by o zdrowie malego dbac, zakazyli? Lekarze z tego co wiem testow nie mieli robionych zanim zaczeli w czasie pandemii na szczepienia wolac…