sobota, 9 grudnia, 2023

Budowa trasy kórnickiej. Utrudnienia dla pieszych!

Z powodu montażu barier i prac wykończeniowych piesi 16 listopada nie będą mogli korzystać ze schodów u zbiegu ul. Piaśnickiej i Inflanckiej. Te prace oznaczają, że remont trasy kórnickiej zbliża się do końca, jak twierdzi spółka Poznańskie Inwestycje Miejskie.

16 listopada zostały wyłączone z użytku schody u zbiegu ul. Piaśnickiej i Inflanckiej, by wykonawca mógł tam zamontować balustrady i wykonać prace wykończeniowe.
“Równolegle udostępnione zostaną schody przy przystanku os. Tysiąclecia, od strony ul. Piaśnickiej, by piesi mieli możliwość poruszania się w tym rejonie” – informuje spółka. – “W miarę możliwości udostępniane będą drogi dla pieszych przy trasie tramwajowej. Wykonawca umożliwił już poruszanie się wzdłuż ul. Warczygłowy – od ul. Jana Pawła II do ul. Milczańskiej”.

17 listopada, po południu planowane jest udostępnienie ciągu pieszego wzdłuż torowiska na odcinku od ul. Milczańskiej do os. Tysiąclecia – ale schody u zbiegu ul. Inflanckiej i Piaśnickiej nadal będą wyłączone z ruchu.

Źródło: PIM
Strona głównaWiadomości z Poznania i powiatu poznańskiegoBudowa trasy kórnickiej. Utrudnienia dla pieszych!