Brutalne pobicie dwóch kobiet na przystanku w centrum Poznania

fot. Depositphotos (zdjęcie ilustracyjne)

Jedną z kobiet chwycił za włosy, głową drugiej uderzył o przystanek – tak wyglądała napaść na dwie kobiety na przystanku tramwajowym Matejki w stronę centrum Poznania. Jedna z kobiet zdołała zrobić mężczyźnie zdjęcie i sprawą już zajmuje się policja.

Do ataku doszło 14 grudnia około godziny 8.30. Jedna z zaatakowanych kobiet czekała na swój tramwaj, gdy zaczął ją zaczepiać około 50-letni mężczyzna, który wysiadł z tramwaju nr 6. Był ubrany w jeansy, czarną, skórzaną kurtkę, czarny kaszkiet i miał papieros w ustach.

„Początkowo zachowywał się nachalnie, chodził za mną po całej długości przystanku, a po poproszeniu go o zostawienie mnie w spokoju, stał się agresywny” – opisuje napadnięta na profilu Spotted: MPK Poznań na Facebooku. – „W sprawie zainterweniowała inna, młoda dziewczyna będąca na przystanku, prosząc mężczyznę, by się uspokoił i odszedł. Mężczyzna zareagował na to napaścią fizyczną. Chwycił mnie za włosy po czym uderzył w głowę, a drugą dziewczynę chwycił za głowę i uderzył nią o przystanek. Gdy usłyszał, że zgłoszę to na policję, to zaczął się oddalać”.

Kobieta zdążyła zrobić zdjęcie napastnikowi, powiadomiła o wszystkim policję i opisała sytuację na Spotted: MPK Poznań ku przestrodze innych kobiet, które mogły być atakowane przez tego mężczyznę. Jak informuje Głos Wielkopolski – policja przyjęła zgłoszenie i zajmuje się poszukiwaniem damskiego boksera.

Podziel się:

Ostatnio dodane: