Bójka podczas Halloween. Nastolatek z poważną raną od noża

fot. pixabay.com (zdjęcie ilustracyjne)

14-letni chłopak został ugodzony nożem podczas bójki, do jakiej doszło w Halloween podczas spotkania na jednej z prywatnych posesji w Krobi. Nastolatek został przewieziony do szpitala w Poznaniu. Rana jest poważna.

Jak informuje portal „Gostynska”, do zdarzenia doszło 31 października około godziny 20.00 przy ulicy Jutrosińskiej. Policja wciąż ustala szczegóły zdarzenia, ale z informacji portalu wynika, ze na jednej z tamtejszych prywatnych posesji doszło do kłótni, a później bójki między dwiema grupami nastolatków. Awantura zakończyła się użyciem noża przez jednego z nich, również w wieku 14 lat.

Na miejsce wezwano służby ratownicze. Pierwszej pomocy rannemu udzielili strażacy z OSP w Krobi, którzy pierwsi dotarli na miejsce zdarzenia. Jak poinformował portal aspirant sztabowy Sebastian Kasperkowiak z KP PSP w Gostyniu, ranny był przytomny i został przekazany pod opiekę ratowników medycznych. Jak poinformowała aspirant sztabowy Monika Curyk, rzecznik prasowa KPP Gostyń, stan rannego jest stabilny, tak go oceniają lekarze, ale rany zagrażają jego życiu. Dlatego podjęli decyzje o transporcie rannego do szpitala w Poznaniu.
Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Gostyniu na miejscu zdarzenia przeprowadzili oględziny, przesłuchali też świadków i zatrzymali prawdopodobnego sprawcę zdarzenia. Trwa postępowanie w tej sprawie.

Podziel się: