Jak informuje Zarząd Dróg Miejskich w Poznaniu, na skrzyżowaniu ulic Arciszewskiego i Palacza doszło do awarii sygnalizacji świetlnej. Kierowcy i piesi proszeni są o zachowanie szczególnej ostrożności w tym miejscu.
Awarię sygnalizacji zauważono 7 września przed godziną 9.00. Na miejscu pracują już ekipy ZDM, ale nie wiadomo, jak długo potrwa naprawa. „Prosimy o zachowanie ostrożności” – informuje ZDM na swoim profilu na Facebooku.